"נגרם נזק רב"

שריפה פרצה בישיבה במודיעין עילית - המבנה נשרף כליל

לוחמי אש מתחנה אזורית בנימין פעלו לפני זמן קצר בשריפה שפרצה בישיבה בעיר מודיעין עילית | בנס - לא היו נפגעי בשריפה (חדשות חרדים)

בני סולומון | כיכר השבת |

השריפה במודיעין עילית (צילום: צ'ט הכתבים)

שריפה פרצה הערב (מוצ"ש) במבנה ישיבה בעיר מודיעין עילית. לוחמי האש שהוזעקו לזירה מתחנת כבאות והצלה בנימין שבמחוז יו"ש, השתלטו על הדליקה וכיבו אותה - לא לפני שערכו סריקות לוודא האם ישנם חלילה לכודים.

בנס, לא היו נפגעים באירוע אולם המבנה נהרס כליל כתוצאה מאופי השריפה ורכיבי המבנה שבער במשך שעה ארוכה.

מכבאות והצלה מחוז יו"ש נמסר: "שריפה פרצה בישיבה במודיעין עילית, המבנה נשרף כליל. לוחמי אש מתחנה אזורית בנימין פעלו לפני זמן קצר בשריפה שפרצה בישיבה בעיר מודיעין עילית".

רשף קובי לוי שפיקד על האירוע, מסר: "עם ההגעה למקום זיהינו מבנה יביל אשר מתוכו עולה עשן רב ולהבות. מייד נכנסו הצוותים לפעולות לכיבוי השריפה וסריקה אחר לכודים. העבודה במקום הייתה במשנה זהירות עקב החשש מקריסת המבנה, ומעורבות בלוני גז. כמו כן פעלנו לבלימת השריפה שלא תתפשט אל עבר מבנים סמוכים. בסיום הסריקה לא נמצאו לכודים, אך נזק רב נגרם למבנה הישיבה".

בסיום האירוע הוא ביקש להתריע על הסכנות בחורף: אנו נמצאים בעיצומה של מערכת חורפית, על מנת לעבור אותה בשלום יש להקפיד על קיום כללי ואמצעי הזהירות:

  • אין להשתמש בתנור סלילים לחימום הבית, יש להשתמש במזגן או רדיאטור הבטוחים לשימוש.
  • הרחיקו את אמצעי החימום מספות, וילונות, או חפצים דליקים.
  • התקינו גלאי עשן, הוא מציל חיים!

גלאי העשן מתריע על פרוץ השריפה ומאפשר לנו להמלט, ולמלט את היקרים לנו".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר