סערת הריאיון ל'כיכר'

גפני נגד גולדקנופף: "הממשלה קשורה ואחראית למלחמה"

יו"ר 'דגל התורה', ח"כ משה גפני, מגיב לדבריו של יו"ר 'יהדות התורה', השר יצחק גולדקנופף בריאיון ל'כיכר השבת' וקובע: הממשלה אחראית למלחמה | מתנגד לעמדת גולדקנופף ליישוב יהודי בעזה (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
צפו בדברים

יממה לאחר סערת הריאיון ב'כיכר', יו"ר 'דגל התורה', ח"כ משה גפני, מגיב לדבריו של יו"ר 'יהדות התורה', השר יצחק גולדקנופף וקובע: הממשלה אחראית למלחמה. יצוין כי הריאיון המלא והבלעדי של השר גולדקנופף ישודר הערב ב'כיכר השבת'.

במהלך טקס הנחת אבן הפינה לתלמוד תורה של החינוך העצמאי בכרמיאל,א רמ גפני: "כולנו נושאים באחריות, אין דבר כזה שהממשלה לא קשורה למלחמה. היא קשורה והיא האחראית".

גפני התייחס גם להשתתפות של השר גולדקנופף בכנס למען החזרת היישוב היהודי לעזה, ואמר: "אני גם לא חושב שצריך להתיישב בעזה, צריך להתיישב בגליל, בכרמיאל, לא בעזה".

הדברים של גולדקנופף בריאיון ל'כיכר' (צילום: אשר רוט | עריכה: ידידיה כהן)

כזכור, במהלך הריאיון ל'כיכר השבת', כשהתייחס לאפשרות של פירוק הממשלה אמר: "אני לא רואה שאף אחד פורש מהממשלה. למי רע פה? למי רע פה? 64 חברי כנסת, יש להם משרדי ממשלה, הכל עובד, יש תקציב מסודר, העבודה מתקדמת".

עוד אמר: "ביום שאחרי המלחמה הממשלה צריכה ליפול? מה שייך הממשלה למלחמה? יש לה אחריות על מה שקרה כאן בשמחת תורה... עכשיו פתחנו פה תיבה חדשה. מי אחראי, מה עשו... ישבו על המדוכה הזו הרבה הרבה אנשים. ירוויחו מזה הרבה הרבה כסף, יותר מהתקציב של תקומה לבדוק מה כאן היה ואיך היה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר