המפץ הגדול של גבעת זאב

ש"ס, הליכוד ואגודת ישראל תומכות בעו"ד חגי חיות לראשות המועצה

שלוש המפלגות המייצגות את מרבית תושבי גבעת זאב הודיעו על תמיכתן במועמדותו של עו"ד חגי חיות, לקראת הבחירות המוניציפאליות בעוד שבועיים | כל הפרטים (חדשות)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
חגי חיות מקבל את תמיכת ש"ס

במהלך היממה האחרונה, חתמו שלושת המפלגות המייצגות את מרבית תושבי גבעת זאב על תמיכה חד משמעית במועמדותו של עו"ד חגי חיות, המועמד המוביל לראשות המועצה.

תחילה הייתה זו מפלגת ש"ס, המפלגה הגדולה במועצה, אשר הודיעה על תמיכתה במועמד המוביל לראשות המועצה, עו"ד חגי חיות.

קדם להחלטה פגישות עם נציגי ש"ס המקומיים ועם השר מיכאל מלכיאלי האחראי מטעם ש"ס על אזור ירושלים. את ההחלטה הסופית קיבלה מועצת חכמי התורה של התנועה, ע"פ המלצתו של יו"ר ש"ס אריה דרעי ובעזרתו של יו"ר ש"ס המקומית ישראל ריבוך שהמליץ על חיות כאיש הנכון לחלץ את הגבעה ולהעלותה על דרך המלך .

חיות הגיעה לביקור במטה ש"ס, שם כבר היו שר הדתות מיכאל מלכיאלי, והשר במשרד החינוך חיים ביטון, המתגורר ביישוב ומכיר את צרכיו, לצד הח"כים אברהם בצלאל וארז מלול. הפעילים הרבים ששהו במקום קיבלו את חיות בשירה והשר מלכיאלי הודיע באופן רשמי על תמיכתה של ש"ס בחיות.

חגי חיות מקבל את תמיכת ש"ס

לאחר מכן המשיך חיות לסניף מפלגת הליכוד ביישוב, שם נפגש עם יו"ר המפלגה בגבעת זאב, נחשון זדה, שהכריז על תמיכת המפלגה במועמדותו של חיות, לאחר שהדבר קיבל מוקדם יותר את אישור הועדה המוניציפאלית של הליכוד בראשות צביקה ברוט שאף הוציא מכתב תמיכה רשמי.

רבים מתושבי גבעת זאב מהציבור הכללי נמנים על מצביעי הליכוד, כך שתמיכת המפלגה משמעותית ביותר וממצבת את מעמדו של חיות כמועמד מוביל בקרב הציבור הכללי ביישוב.

את השלישייה סגרה אגודת ישראל, המיוצגת על ידי חסידות בעלזא וסיעת שלומי אמונים, להן מאות משפחות בגבעת זאב וכוח אלקטורלי משמעותי. כשאת התמיכה מובילים חברי הכנסת מאיר פרוש וישראל אייכלר.

הצטרפותה של אגודת ישראל לש"ס ולליכוד בתמיכה בעו"ד חיות, מבטיחה את הובלתו לקראת הבחירות שייערכו בעוד כשבועיים, ותשפיע גם על קהלים נוספים ומצביעים שטרם החליטו - לחבור למועמד המוביל לביטחון ועשייה בגבעת זאב.

במקביל, המטה של חיות כבר הקים מטות שכונתיים, גם בגבעון, ברמת גבעת זאב ובהר שמואל, בהם מתבצעת היערכות מעשית להנעת בוחרים ביום הבחירות.

אמש , בתוך קלחת חתימת ההסכמים, אף נפתח מטה נשים למען חיות בשכונת אגן האיילות. ופעילים מקרב הציבור החרדי העובד, הצטרפו למטה הראשי אף הם.

עו"ד חיות מסר: "אני נרגש מהתמיכה העצומה, חוצה קהילות וחוגים, מקיר לקיר, שקיבלתי ביממה האחרונה משלוש המפלגות הגדולות בגבעת זאב, המייצגות את רוב התושבים. מדובר בהבעת אמון גדולה בתוכניות וביעדים שהצבנו לעצמנו, לפתח את גבעת זאב ולקדם את היישוב ואת צרכי התושבים, ובעזרת השם נעשה ונצליח".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר