כשפרוש יושב לצידו | צפו

הגר"מ מאזוז בשיעורו השבוע תומך בפרוש: "לפניו היו מריבות, כעת לא. אני תומך בו"

בזמן שבשבוע שעבר האשכנזים הביעו תמיכה במועמד ש"ס באלעד יהודה בוטבול, כעת ראש העיר פרוש מצליח לסחוף אחריו רבנים ספרדים | הערב, אחד מגדולי הדור של הציבור הספרדי, לו יש תלמידים רבים בעיר, הודיע על תמיכה בישראל פרוש | צפו בדבריו (חדשות חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
הגר"מ מאזוז בשיעורו עם פרוש, הערב (צילום: כסא רחמים)

הבלגן באלעד חוגג והצדדים מצליחים לסחוף אחריהם קהילות ורבנים שאינם משתייכים ל'עדה שלהם. בשבוע שעבר עשתה זאת ש"ס, כאשר הצליחה לקבל את תמיכת 'הפלג' ו'ויז'ניץ', והשבוע, ראש העיר ישראל פרוש, עושה זאת עם אחד מגדולי הדור הספרדים, הגאון רבי מאיר מאזוז.

ראש העיר פרוש, הגיע לשיעורו השבועי הקבוע של הרב מאזוז, בסוף השיעור, הוא התיישב לידו והרב פתח ואמר: "יש לנו פה אורח טוב, זה רבי ישראל פרוש. דור רביעי של אנשים שפעלו למען התורה בכל העדות".

דבריו של ראש הישיבה | צפו (צילום: כסא רחמים)

לאחר מכן אמר על פרוש כי "באלעד הוא כמה שנים טובות, ואף אחד לא התלונן עליו. לפניו היו מריבות, אבל הוא אדם טוב והוא נותן לכל בריה ובריה די מחסורה, מה שהוא יכול לתת. לכן דעתי היא לתמוך בו. אין לו תחליף. תמיד לא הצליחו שם אבלהוא כבר עשר שנים הוכיח את עצמו".

עוד אמר ראש הישיבה: "אנחנו לא יודעים הבדלים בין עדה לעדה. כולנו יהודים. ואני רואה שהוא עשה הרבה דברים, לישיבות, הפך את אלעד לעיר עם ישיבות. והוא גם מביא אוכל לתושבים לכן אנחנו תומכים בו".

בכיר בש״ס אלעד מנסה לצנן את הבשורה וטוען הערב בשיחה עם 'כיכר השבת': ״כצפוי וכמתוכנן הרב מאזוז תומך בפרוש. אין פה חידוש, אין פה בשורה ואין פה מאגר חדש לפרוש. כבר לפני 8 חודשים הודיע הרב מאזוז על תמיכה בפרוש, לפני 5 חודשים הודיע שוב. אין פה בשורה חדשה. לעומת זאת למאגר הקולות של יהודה בוטבול הצטרפו בשבועיים האחרונים כ-1,500 קולות של חסידות ויזניץ וכ-1300 קולות של ׳הפלג׳, מדובר במאגר חדש שמשנה את תמונת המצב בבחירות. יהודה בוטבול ינצח ברוב מוחץ את הבחירות באלעד״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר