יאתגר את המיינסטרים?| צפו

לראשונה: מטה חסידי של 'הפלג הירושלמי', נפתח בבית הגר"א דויטש

מפלגת בני תורה של הפלג הירושלמי, הצליחה בבחירות הנוכחיות להפוך עצמה ללשון מאזניים במספר ערים מרכזיות וחשובות לציבור החרדי | בימים האחרונים נרשם לטובת 'הפלג' עוד הישג - הקמת מטה חסידי (חדשות חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
המטב החסידי נפתח בבית המנהיג

הפלג הירושלמי - הצליח למצב את עצמו בבחירות הללו כ"לשון מאזניים", בעיקר בערים אלעד ובית שמש, שם לכאורה כל קול משפיע. כעת הם משדרגים את הצלחתם והם מודיעים על פתיחת מטה חסידי.

הטאבו שהיה עד היום ל'פלג' נראה שנשבר, ולאחר שגם הקהילה של הגר"ש אלתר נהפכה לרלווטנית והחסידים עושים איתם עסקים בלי לפחד, כעת הפלג שובר חומה נוספת.

על פי המידע שהגיע לידי 'כיכר השבת', בימים האחרונים הוקם מטה מיוחד עבור הציבור החסידי ברחבי הארץ שמזוהה עם עמדות הפלג הירושלמי בנושאי הגיוס והחינוך, והוא בא במטרה להגדיל את כוחו של הפלג, כדי שיבינו שהעמדה שמציגה הפלג, היא עמדה שנכונה גם למספר חסידיויות שחברו אליה.

פתיחת המטה בבית הגר"א דויטש

את מעמד הפתיחה של המטה המיוחד אירח ראש הישיבה הגאון רבי אשר דויטש – מנהיג תנועת בני תורה, שהתבטא במעמד: "מעודד מאוד לראות שיש ציבור חסידי גדול שמבין את הדרך שצריך ללכת בה, וכשרואים את זה מול העיניים זה גורם לשמחה רבה. הקב"ה יעזור שתהיה לכם סיעתא דשמיא שתצליחו בפעילות ושתרבו כבוד שמים".

יצוין, כי ב'פלג' יש כוונה למקסם את הקולות ומלבד המטה החסידי, יצאו אנשי 'הפלג' ל"מבצע מאצ'ינג" קולות בו כל אחד מתחייב להביא מצביע נוסף לקלפי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר