הריאיון המלא, הערב

אריה דרעי בריאיון בלעדי: "יש סיכוי לעסקה אבל אנחנו עדיין רחוקים"

יו"ר ש"ס, אריה דרעי, מתייחס בריאיון בלעדי לישי כהן לסיכוי לעסקת החטופים והמתיחות בתוך קבינט המלחמה | הריאיון המלא, שברובו עסק בבחירות לרשויות, ישודר הערב ב'כיכר השבת' (חרדים)

ישי כהן | כיכר השבת |
צפו בקטע מהריאיון (צילום: למי עזוז | הפקה: אשר רוט | עריכה: ידידיה כהן)

יו"ר ש"ס, אריה דרעי, מתייחס בריאיון בלעדי ל'כיכר השבת' לסיכוי לעסקת החטופים והמתיחות בתוך קבינט המלחמה. הריאיון המלא, שברובו עסק בבחירות לרשויות, ישודר הערב ב'כיכר השבת'.

על הסיכוי לעסקת חטופים אמר ח"כ דרעי: "אתמול התקיימה שיחה ארוכה מאוד, השתתפתי דרך הטלפון האדום, יש סיכוי טוב לעסקה אבל אנחנו עדיין רחוקים. החלטנו לשלוח משלחת ולהמשיך, ה' יעזור".

"חמור ביותר ההדלפות, זה דבר מאוד חמור, המכתבים של גדי אייזנקוט, וההדלפות מהקבינט על נושא הרמדאן. אני יכול להגיד לך שאתמול כולם היו באותה דעה, לא היו חילוקי דעות, גם מערכת הביטחון, גם השרים".

לדבריו: "רוצים להביא עסקה טובה שהיא תשיג כמה מטרות אבל שהיא תעבור גם בציבור הישראלי, זו לא עסקה פשוטה, אין לנו בינתיים פידבקים מהחמאס, כל מה שאנחנו עושים זה עם המתווכות. יש לנו עוד דרך לא קלה, זה יכול פתאום להשתנות תוך כמה ימים.

על החשש משיקולים פוליטיים בעסקת חטופים: "אני מאמין שעסקה שקבינט המלחמה יאשר - תעבור גם בממשלה. אין שיקולים פוליטיים, גם הקשיחות שמראה ראש הממשלה - היא רק מקדמת את המו"מ. זו ההתרשמות שלי".

באשר לממשלת החירום עם גנץ, התבטא דרעי: "אין ספק שזה לא דבר שהוא עמיד חזק, ריך להחזיק אותו חזק. לצערי הרב זה לא דבר שהוא להרבה זמן, אם לא נדע להחזיק אותו, ויכול להיות שאי אפשר להחזיק אותו, אבל כמה שאפשר להחזיק אותו - צריך להחזיק את זה".

כאמור, הריאיון המלא ישודר הערב ב'כיכר השבת'.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר