"אלחם נגד כל קיפוח"

לגזור ולשמור: כך שמוליק גרינברג מגיב ל"קמפיין הגזענות" נגדו • האזינו

מאז הסתיימו הבחירות הסוערות בבית שמש, העיר בוערת בשל הטענות על מועמד דגל התורה, שמוליק גרינברג, כביכול הוא הפלה בנות ספרדיות בירושלים | בהקלטה שפרסם היום גרינברג, הוא הכחיש זאת מכל וכל, ויש גם הבטחה לעתיד • האזינו (חדשות חרדים)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
שמואל גרינברג (צילום: יוני מאיר ולמי עזוז)

אחרי מספר ימים סוערים, בהם רחובות העיר בית שמש סערו בעקבות טענות על גזענות של מועמד דגל התורה לראשות העיר, שמוליק גרינברג, בשעה האחרונה (שני) גרינברג הוציא הודעה לתושבי העיר בקולו, בה הוא מבהיר מה הוא חושב על הטענות שעלו נגדו.

"במהלך השנים", פתח גרינברג את דבריו, "עבדתי רבות למען שילוב הבנות בסמינרים, הן כסגן ראש העיר בעיריית בית שמש, ובוודאי כמנהל אגף החינוך החרדי בעיריית ירושלים, שם פעלתי בשקיפות ובשיוויון יחד עם ראש העיר משה ליאון וסגן ראש העיר צביקה כהן. ואף יזמתי והקמתי סמינר נחשב לציבור הספרדי".

שמוליק גרינברג | האזינו

"ברור", הדגיש גרינברג, "שכך גם אנהג כראש העיר בית שמש, כשאני תקווה שראשי סיעת ש"ס יהיו שותפים מלאים לניהול ולעשייה גם בתחום הזה. אני קורא לעליזה בלוך וליועציה, לנהל מערכת בחירות מכובדת, בית שמש ראויה לניהול מקצועי שקוף וענייני. בלי פלגנות ופוליטיקה קטנה. אפשר וצריך אחרת!".

את דבריו סיים גרינברג באומרו: "ביום ראשון נוכיח שאפשר אחרת! ונוביל את העיר באחדות מלאה בין כלל החוגים והעדות. אני אלחם נגד כל קיפוח באשר הוא ונצעיד את העיר קדימה בחינוך ובכל התחומים החשובים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר