בהלה בשכונה החרדית

באמצע שבת: תאונת פגע וברח בשכונה הירושלמית; ילד נפגע בינוני

לחץ בשכונה החרדית: לאחר תקופה בה ערבים היו נכנסים לשכונה כדי לקצר את הדרך, השבת אירעה תאונת פגע וברח, כאשר רוכב אופנוע, נכנס לשכונה, פגע באורח בינוני בילד בן 3 ונמלט (חדשות)

בני סולומון | כיכר השבת |
זירת תאונה עם אופנוע | ארכיון (צילום: רשתות חברתיות, לפי סעיף 27א)

תושבי השכונה הירושלמית - רמת שלמה מבוהלים, במהלך השבת נכנס לשכונה שסגורה בשבת, רוכב אופנוע, פגע באורח בינוני בילד בן 3 ונמלט מהשכונה.

כונני ההצלה והחירום, הוזעקו במהלך השבת לרחוב אגרות משה, להעניק סיוע רפואי ראשוני, לילד בן 3 שנפגע מופנוע, הכוננים העניקו לו סיוע ראשוני ופינו אותו לבית החולים, כשמצבו מוגדר בינוני.

מתנדב איחוד הצלה ד"ר שלמה גנסלר יחד עם כונני השבת מאיר ואנונו ואייזיק כ"ץ סיפרו: "כשהגענו למקום נמצא ילד כבן 3 אשר לדברי עוברי אורח נפגע מאופנוע שחלף במקום".

עוד מספרים המתנדבים: "לאחר בדיקה וטיפול ראשוני בשטח פונה הילד לבית החולים להמשך טיפול במצב בינוני".

תושבים בשכונה מספרים ל'כיכר השבת': "זה היה אירוע מפחיד, מדובר בשכונה שסגורה לתנועת כלי רכב בשבתות ומועדי ישראל, והתופעה שהייתה פעם, בה ערבים נכנסו לשכונה כדי לקצר לשכונות הערביות - נפסקה, לכן הדריסה של הילד הבהילה את התושבים, אם כי עד עתה לא ברור האם רוכב האופנוע היה ערבי".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות