"מתרגשים לראותך שוב"

המתנדבים נפגשו בסעודת פורים עם מי שהצילו את חייו | מרגש

חובשי איחוד הצלה נפגשו במהלך סעודת ליל פורים עם יהודה ויינבג מבית שמש, שהצילו את חייו, ויינברג הודה להם בחום והעניק להם תעודות הוקרה (חדשות חרדים)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
יהודה ויינברג עם המתנדבים (צילום: איחוד הצלה)

חובשי איחוד הצלה הוזעקו לאדון שלא חש בטוב בביתו בבית שמש. בהגיעם דווחו כי יש צורך בניידת טיפול נמרץ, במהלך הטיפול האדון התמוטט והחובשים החלו בביצוע החייאה שכללה עיסויים ומתן שוק חשמלי שלאחר מכן המטופל חזר להכרה מלאה.

במסגרת פרויקט "מציל ניצול" של מטה מתנדבים ותפעול בארגון המתנדבים הלאומי - איחוד הצלה הניצול יהודה ויינברג, הזמין את החובשים לסעודת פורים והודיה על שחזר לחיים. במהלך המפגש המרגש יהודה העניק למצילי חייו תעודות הוקרה.

הניצול יהודה אמר להם: "תודה רבה על כל המסירות של כונני איחוד הצלה להצלת חיים במסירות ובמקצועיות בזכותכם אני חי".

בנו של הניצול - אברהם ויינברג, שמתנדב באיחוד הצלה הודה בחום ובהתרגשות למתנדבים שהחזירו את אביו לחיים.

מרדכי גולדמן ויעקב יונגרייס ושלום מרמורשטיין חובשים בצוות נחשון סיפרו לו במפגש : "בזכות הזריזות והידע המקצועי שרכשנו באיחוד הצלה יכולנו לסייע לך, אנו מתרגשים לראות אותך שוב על הרגליים חי ומחלים".

מרדכי נפתלס חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון סיפר: "דיווחתי לאחור שהמטופל עובר ארוע לבבי וביקשתי סיוע של צוות טיפול נמרץ. לאחר מספר דקות המטופל התמוטט והחלנו בביצוע עיסויים והנשמות ומתן שוק חשמלי, תוך סיוע של כוננים נוספים, עד שלאחר כ 4 דקות באורח נס הוא שב להכרה מלאה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר