כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
בחול המועד 

שולי רנד אירח את אוהד מושקוביץ בחגיגה מוזיקלית | צפו

הערב נפתח עם מופע חימום של אמן החושים מני הולנדר ואז לכל תשואות האלפים עלה שולי רנד לבמה ופתח את המופע עם ׳מה התכלית׳ כשהקהל כולו מצטרף לשירה מדהימה שאיחדה את כל האולם • שעה לאחר תחילת המופע הגיע הרגע שחיכו לו כולם ואל הבמה עלה גדול הזמר אוהד מושקוביץ לדואט מיוחד (מוזיקה)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
שולי רנד ואוהד מושקוביץ באירוע המיוחד לבחורי ישיבות בחול המועד (דניאל נפוסי)

כמדי שנה בחג הפסח קיים שולי רנד בחול המועד מופע חגיגי לציבור החרדי בבנייני האומה. כ-2,000 בני ישיבות ואברכי כוללים גדשו את האולם הירושלמי בחג ונהנו מחגיגה תרבותית של ערב מלא וגדוש בהפקתו של דוד פדידה. למעלה משעתיים של תוכן איכותי ומופק ברמה הגבוהה ביותר עם במה מושקעת, תאורה מרהיבה וקטעי וידאו ארט ומולטימדיה מיוחדים שהופקו עבור המופע.

הערב נפתח עם מופע חימום של אמן החושים מני הולנדר שעלה מתוך הקהל והפתיע את הקהל במשך חצי שעה בקריאת מחשבות, ניחוש פרטים ועוד קטעים מדהימים שהותירו את הצופים המומים. לקראת סיום עלה אחד הבחורים מתוך הקהל והתבקש לבחור אקראית שם של אחד משיריו של שולי רנד, השיר שנבחר היה ׳מה התכלית׳ ומני שלף שלט שהיה מוכן עוד מלפני החג ובו היה רשום ״השיר שתבחר הוא מה התכלית״.

ואז לכל תשואות האלפים עלה שולי רנד לבמה ופתח את המופע עם ׳מה התכלית׳ כשהקהל כולו מצטרף לשירה מדהימה שאיחדה את כל האולם. זמן קצר לאחר תחילת הערב הופתעו הצופים כששולי ביקש לשאת על הבמה את ״תפילת הזמר״ שהוא נוהג לומר לפני תחילת כל מופע, ובה הוא מתפלל להקב״ה שיתן לו סייעתא דשמייא בשליחותו.

לאחר מכן ביצע שולי את מיטב להיטיו משני אלבומיו כשהוא כולל ברפרטואר ביצועים מיוחדים אותם הוא מייחד לקהל בני הישיבות. השיר ׳רפאל׳ שהקדיש להרוגי אסון מירון שבעוד כחודש יחול יום השנה השני לפטירתם, שירי חג והלל לכבוד פסח ועוד, כשהקהל כולו שר ביחד איתו כל שיר מתחילה ועד סוף.

שעה לאחר תחילת המופע הגיע הרגע שחיכו לו כולם ואל הבמה עלה גדול הזמר אוהד מושקוביץ לדואט מיוחד לשיר ׳בין קודש לחול׳ כשהשילוב בין קול הבס העמוק של שולי והטנור מרקיע שחקים של אוהד יצרו שילוב ווקאלי מדהים. לאחר מכן המשיך אוהד עם כמה מלהיטיו ׳ברכת הבנים׳ והרים את האולם באוויר עם ׳בר עילאי׳ ו׳וארשתיך׳, ורגע השיא של המופע היה בביצוע משותף של שולי ואוהד לשיר ׳מדוע׳ בלחנו של ר׳ שלמה יהודה רכניץ. קהל האלפים באולם הצטרף בשירה אדירה ומרגשת.

הערב נחתם כמיטב המסורת עם חגיגת ריקודים סוחפת של מחרוזת ׳צמאה׳ וניגון צמח צדק כשכל האולם על הרגליים רוקד ושמח בשמחת החג הגדולה, מריע על ערב יוצא מן הכלל ואז סגר שולי את המופע עם ביצוע מרגש לשיר ׳אייכה׳ כש-2,000 איש מצטרפים לתחינה ״ושואל ומבקש וכוסף, אייכה?!״

צפו בגלריה (צילום: דניאל נפוסי):

שולי רנד ואוהד מושקוביץ באירוע המיוחד לבחורי ישיבות בחול המועד (דניאל נפוסי)

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר