הכלה פרצה בבכי 

תוצאות ההסתה: אדם רדף אחרי חתן וכלה חרדים - עם סכין 

כתב אישום הוגש לפני מספר ימים על מקרה חריג שאירע בעיר יפו העתיקה כשחתן וכלה חרדים בקשו להצטלם ביום חופתם | בעל קפה סמוך החל במרדף אחרי החתן כשהוא חמוש בסכין תוך כדי שהוא צועק: "מגיע לכם למות, פרזיטים" | הסיפור הסתיים בשליפת נשק לעבר החשוד (חרדים) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
איומי סכין (צילום אילוסטרציה: shutterstock )

זה היה כמעט צפוי: ההסתה האיומה נגד הציבור החרדי מביאה לשיאים חדשים של טירוף. חתן וכלה חרדים הותקפו בצורה חמורה על ידי תושב העיר יפו, שאף רדף אחרי בעל השמחה עם סכין, כך עולה מכתב אישום שהוגש לאחרונה, שהביא אתר "ישראל היום".

הסיפור אירע ברחובות יפו העתיקה בשעה שחתן וכלה טיילו ברחובות העיר מלווים בצלם לרגל יום חופתם, כשבשלב מסוים בעל בית קפה סמוך החל לצעוק לעבר בני הזוג, תוך שהוא מתלונן על כך שמצלמים בסמוך לחנות.

המצב התדרדר במהרה והטונים עלו, בשלב מסוים ולתדהמת כולם, שלף החשוד סכין לעבר החתן כשהוא אחוז טירוף והחל לצעוק לעברו: "אתם פרזיטים, אתם לא עושים צבא, מגיע לכם למות, יימח שמכם", כך כל פי כתב האישום שהוגש לאחרונה נגד בעל הקפה.

העיר יפו (צילום: משה שי/פלאש 90)

החתן נס על נפשו בבהלה תוך כדי שהאיש ממשיך לרדוף אחריו עם סכין מונפת. הצלם שהיה בסמוך שלף את אקדחו האישי לעבר החשוד תוך שהוא אומר לו לחדול ממעשיו ולהשליך את הסכין, רק בשלב הזה נרגע האיש.

הצלם יהודה ארגמן שהביא לסיום האירוע סיפר ל'ישראל היום' שבהתחלה היה סבור שמדובר בפיגוע ומתאר את ההלם של הנוכחים: "החתן עבר אותי בריצה, שלפתי את האקדח וצעקתי לו 'תוריד את הסכין'. הוא הוריד אותו מיד ונכנס לחנות להחביא אותו. כולם היו בהלם, ישבו אצלו בקפה תיירים, הכלה התחילה לבכות". ‏

יהודה מוסיף: "תחשוב זה היה שעתיים לפני החתונה. ‏אני רק שמחתי שזה נגמר בלי שהייתי צריך לירות. ‏רק אחרי האירוע הבנתי שהוא צעק לו 'אתם לא עושים צבא'. ‏אז הנה אני, חרדי, ושירתתי בנצח יהודה כלוחם״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר