פתיחת שנה ברגל ימין?

בעקבות ההתנכלויות לביה"ס - רבני קריית יובל הכריעו: "אין לימודים עד להודעה החדשה"

רבני שכונת קרית יובל החליטו על השבתת הלימודים בבית הספר 'עמל' שהוקצה לאחרונה עבור מוסדות בית יעקב בשכונה | בתחילת השבוע פורסם ב'כיכר השבת' כי לאחר הניצחון בבית המשפט התברר שהעירייה לא תקיים מערך הסעות לבית הספר, רבני השכונה נתנו דד-ליין והיום נפלה ההחלטה - שובתים (חרדים)

ארי טננבוים | כיכר השבת |
ילדה בדרכה לבית הספר | אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)

רבני שכונת קרית יובל בירושלים החליטו היום (חמישי) על השבתת הלימודים בבית הספר בית יעקב היובל השוכן במבנה "קרית יובל-עמל' בפאתי השכונה, לאחר שהעירייה לא דאגה לסידור הסעות עבור התלמידות החרדיות.

במכתב שיצא היום (חמישי) - לאחר שפקע הדד-ליין אותו הציבו הרבנים לעירייה במידה ולא תדאג לסידורי ההסעות, נכתב כי הלימודים מושבתים החל ממחר יום שישי עד להודעה חדשה וכי ייתכנו גם פעולות מחאה נוספות.

בסיום המכתב קוראים הרבנים להורי התלמידות למצוא דרכים "לארגן מסגרות לימוד וחוויה לבנות הצעירות החל מתחילת השבוע הבעל"ט".

מכתב הרבנים, היום (צילום: מכתב רבני השכונה)

כזכור, ל'כיכר השבת' נודע לפני מספר ימים כי רבני השכונה התאספו לדון בנושא ההסעות ביום ראשון השבוע. בסיום האספה – לאחר שהבינו כי העירייה מתכוונת להפר את ההבטחה, הכינו הרבנים מכתב מיוחד בו הם הודיעו כי אם העירייה לא תספק שירותי הסעות – הם ישביתו את הלימודים לכלל תלמידות בית הספר.

בסעיף 4 במכתבם, התריעו הרבנים בזה הלשון: "אנו חוזרים ומתריעים על עניין ליווי ההסעות, הדבר חשוב ביותר עבור שלום בנותינו בגוף ברוח ובנפש, ועתה עם המעבר למקום החדש נחוץ שבעתיים".

כתוספת על המכתב כתבו הרבנים: "לעת עתה נמסרה לנו ההודעה כי ההסעות לא אושרו, ולכן הוחלט כי אם עד ליום חמישי י"ד אלול לא יסודר העניין – יופסקו הלימודים לאלתר בבית הספר היובל – עמל". על המכתב חתומים רבני השכונה.

מעיריית ירושלים נמסר בתגובה: "שנת הלימודים בקרית יובל נפתחה עם מבנה חדש למען ילדי השכונה - במאמץ משולב שהעירייה הובילה בחודשים האחרונים. לצערנו, למרות הרצון הטוב לסייע לתושבי השכונה בכל דרך, אין היתכנות חוקית למימון עירוני להסעות בתוך השכונה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר