הרב פוקס במאמר על מפעל הפיס, כספית, סגולה ונסיון לרצח

"בעודי יושב בגולה זמנית (צרפת) אוכל לחם צר (באגט) ושותה מים בלחץ (סודה פרייר) , חברי קראו כתבה מוזרה במקצת על בכירה בפיס ששפכה חומר נוזלי במשרד ולכן עיכבו את חקירתה ומעצרה וטענתה הייתה שקיבלה מרב סגולה לעשות להשכין שלום בינה ובין ברת פלוגתא שלה בעבודה". הרב חיים פוקס מסביר מה טבעה של הכספית, משמשת לרצח או סגולת אמת? (סגולות)

הרב חיים פוקס | כיכר השבת |
סגולה בדוקה ומנוסה (צילום: shutterstock)

בעודי יושב בגולה זמנית (צרפת) אוכל לחם צר (באגט) ושותה מים לחץ (סודה פרייר) , חברי קראו כתבה מוזרה במקצת על בכירה בפיס ששפכה חומר נוזלי במשרד ולכן עיכבו את חקירתה ומעצרה וטענתה הייתה שקיבלה מרב סגולה לעשות להשכין שלום בינה ובין ברת פלוגתא שלה בעבודה.

אמנם השופט לא קיבל דבריה כי גילו לו בדו״ח סודי (עלק) שהחומר הנוזלי היה כספית שהוא רעיל במיוחד וכנראה היא רצתה להרעיל עובדת אחרת במפעל שמניב הרבה כסף, ולאור זאת האריכו את מעצרה.

ושאלו אותי אם יש דברים בגו האם רבנים מורים להשתמש בסגולת הכספית והאם אפשר להזיק על ידי כספית.

אז במאמר הזה נביא בפניכם את סגולותיה של הכספית וגם כמה טיפים לקוראים ולעורכי דינה של אותה בכירה שיכולים לעזור להם להגן על הבכירה שהשכירה את שרותיהם .

אז אמנם אינני נמצא בנבכי החקירה אך אני בטוח שלחוקרים אין שום מושג בסגולות והראשון שיבוא לחקירה הוא אותו רב מסכן שיתרץ את מעשי חסידתו.

אני גם לא יכול להגיד לכם מה היה שם בחדרו של הרב אך אני יכול להאיר את עיניכם על הסגולות שאפשר לעשות עם כספית.

כספית או בשמה ה״מקצועי״ בקבלה המעשית - ״כסף חי״ לרוב נכתב בספרי הסגולות בראשי תיבותיו, כ״ח, את תכונותיה הפיזיות גילו בתדהמה בעולם הקדום ויחסו לה תכונות מיסטיות רבות הרי לא כל יום אפשר לראות מוצק נוזלי, כמו שנדהם לראות חלב מוצק שממנו אפשר ליצור צורות... אהה טוב דוגמא רעה/

כמו שנידהם לראות מסך אייפון גמיש.. אהה. שוב דוגמא לא טובה הרי גם זכוכית גמישה יש היום וגם כביש גמיש יש היום אבל תבינו הטכנולוגיה התפתחה הרבה וכיום יותר קל לנו לעכל דברים כאלו אך פעם היה זה דבר מופלא כמו שני אבנים , שאם נאמין לקבוצת סוחרים שחזרה מהמזרח לפני כמאתיים שנה לפולין, פשוט קמו והלכו אחת לקראת השניה... או במילים שלנו - מגנט!

בכל מקרה הבנתם את ההרגשה שאני מנסה להעביר לכם.

ובגלל יכולותיה הגמישות ניכסו לה גם תכונות מסטיות דומות אחת מהם היה היכולת לשנות מצבים תקועים לגמישים כמו תקיעות של עין הרע, כישוף ותחושת כישוף.

אני בכוונה מדבר על תחושת כישוף ולא רק על כישוף עצמו כי הפעולה שנתאר כרגע היא גם משפיעה פסיכולוגית רוחנית כמו רוב הסגולות שהם בעצם דימוי של המצב הקיים ושינוי למצב שאנו רוצים כגון כאן לביטול כישוף.

הסגולה הבאה היא מתוך כתב ידו של רבי חיים ויטאל זצוק״ל וככל הנראה היא לקוחה ממקורות הרבה יותר קדומים שהרי מצאנו בכתבי יד עתיקים יותר.

יתרה מזאת את אותה סגולה רבי חיים מתאר בתור אחת שקיבל וניסה ופעלה את פעולתה או בשפה ״המקצועית״ -בו״מ- כלומר ראשי התיבות בדוק ומנוסה!

״ לבטל כשפים או למי שירא פן יעשו לו כשפים. לך לחנות א׳ ואמור יש כאן כסף חי? ואל תקנה ממנו וכך תלך עד ג׳ חנויות ואחר כך כך תחזור אל הראשונה וקנה ממנו ואמור ״אני קונה כסף חי זה בשם (לשם) פלוני בן פלונית.

ותפשיט בגדי האיש ההוא ערום כמו שיצא מבטן אימו ויעמוד תוך ספל רחב של נחושת או תוך סדין רחב וזרוק עליו הכסף החי מראשו וקדקדו שירד עד רגליו דרך גופו ויפול בכלי או בסדין ההוא וחזור ללקטו ,וזרוק עליו. כה עשה ג׳ פעמים.
ואחר כך קח לוז א ותנקבהו ותוציא כל מה שבתוכו ותן הכסף החי ושים בתוכו וסתום הנקב בשעווה היטב (!!!) ואחר כך יבלענה האיש ההוא דרך פיו וחר כך תבדוק ביציאותיו ותחפש. ותמצאנה ורחצה ותגללנה בשעווה ואחר כך תפור על השעווה בגד א ויוליכנה תלויה בצווארו״

עוד סגולה להתיר הנקשר כלומר חתן צעיר שקשרו אותו בדרכים מיסטיות בליל חופתו מלהתיחד עם אשתו וכידוע שגם הרב חיים ויטאל זצוק״ל היה קשור תשעה חודשים ולא היה יכול לשמש עם אשתו עד שעל ידי סגולות הותר ומאז ידועה קללתו לכל מי שקושר חתן בחופתו שלא יהיה לו חלק לעולם הבא.

״לנקשר עם אשתו. קח לוז א הנקרא בונדוק ותנקבהו נקב קטן ותוציא כל מה שבתוכו ומלאנו כסף חי וסתום פי הנקב בשעווה ותלהו עליו ויקשרנו בזרוע השמאלי במקום הנחת התפילין וישמש מיטתו ויותר (לו)״.

אמנם הכ״ח שימש גם לשעשוע לבאבא המתחיל וסגולה ידועה פחות היא לחמם כספית ולשים אותה בתוך מעיים תפורות היטב משני צדדים ותכונתה הטבעית של הכספית היא להתרוצץ ולמעיים להראות כמו נחש זוחל ולהפחיד את הנמצאים בחדר...

לפי מחקרים שלי אין סגולה לעשות נזק רוחני על ידי כספית, ההיפך הוא הנכון, ישנם סגולות לאהבה בין גבר לאשה ובין אדם לחברו שמשתמשים בכספית על ידי חימומה ולחשים שמתווספים לפעולה.

ולבסוף שני טיפים, אחד למעוניינים לבצע את הסגולה ולא יודעים היכן להשיג והשני לעורכי הדין של אותה בכירה.

הדרך היחידה להזיק על ידי כספית היא לשתות אותה ובכמויות, ואין בטיפה אחת בכדי להרוג או להחליא אדם ובכמויות גדולות היו מרגישים כי צריך לזכור לכספית יש כובד של מתכת כבדה מאוד.

לא כל שכן שתפסו את הבכירה כשהיא שופכת על הריצפה את הכספית ולא התקרב לגופה של התובעת.
דבר שני כאשר חקרתי על הכספית ומעלותיה וחסרונותיה הגעתי לכימאי מחיפה כימיקלים ושאלתי אותו מי מחזיק כמויות של כספית כדי שאוכל לקנות וכבר אז הוא הזהיר אותי מרעילותה של הכספית אך ציין שישנם שני סוגי כספיות אחת רעילה ואחת לא.

היום אם אתם לא מעבדה כימית לא יתנו לכם לקנות כספית אז הדרך היחידה להשיג כמות מינימלית היא להוציא אותן ממד החום הישן שהיום קשה למצוא, וזוהי הנמצאת במדי חום הישנים אמנם לא בריא לשתות אותה כל בוקר אך היא לא תעשה נזק ממשי.

למעוניינים לדעת מהי הכמות המינימלית לשימוש יש לקנות כ10/15 מדי חום ואת קצותם לשבור ולאחד את הכספית , תיראו שאת השברים הקטנים אפשר להוציא בנקל מאחר שלכספית מתח פנים חזק וכך היא מתכדררת כעין טיפה גדולה. אפשר לסנן עם מסננת דקה. עדיף לשמור בתוך צנצנת זכוכית קטנה ולא פלסטיק.

כל מי שכתוצאה ממאמר זה ישתמש בסגולתה של הכספית לוקח את האחריות על עצמו ואנו מסירים כל אחריות מהתוצאות.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר