כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
באיחור רב

ערוץ "אל-מיאדין" המזוהה עם חיזבאללה נחסם בישראל

לאחר ששר התקשורת שלמה קרעי חתם על ההוראה, נחסם בישראל ערוץ "אל מיאדין" המזוהה עם ארגון הטרור חיזבאללה | קרעי: "משרת את ארגוני הטרור הנתעבים" | גלנט: ״מדינת ישראל לא תאפשר את התעמולה המסוכנת" (תקשורת)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
עוד רשת תקשורת נגד ישראל. משרדי ערוץ אל ג'זירה בדוחא, קטאר (צילום: שאטרסטוק)

בהתאם לתקנות לשעת חירום שאישרה הממשלה, במטרה למנוע פגיעה של גוף שידורים זר בבטחון המדינה, אישר הלילה (בין ראשון לשני) הקבינט המדיני-בטחוני את הצעתו של שר התקשורת לפעול כנגד רשת התקשורת "אלמיאדין".

ההחלטה התקבלה גם לאחר קבלת חוות הדעת התומכות מכלל גופי הביטחון והסכמת שר הביטחון כי קיימת פגיעה ממשית בביטחון המדינה, בכלי התקשורת.

מדובר בערוץ טלוויזיה המקורב לחיזבאללה ואשר יש לו כתבת בישראל. הערוץ מפרסם דיווחים כוזבים, נגד ישראל, על המתרחש ברצועת עזה.

״ישראל במלחמה. ביבשה, באוויר, בים במרחב הקיברנטי, בספקטרום האלקטרומגנטי ובתודעה", נמסר משר התקשורת קרעי היום. "שידורים כגון אלו המזוהים עם האוייב, תוך פגיעה בבטחון המדינה, אחת דינם להיחסם".

הוא הוסיף: "שידורי וכתבי ערוץ אלמיאדין משרתים את אירגוני הטרור הנתעבים, והגיע הזמן לבוא איתם חשבון. משרד התקשורת בראשותי ימשיך לפעול לחיזוק תשתיות התקשורת מחד ולמיגור תשתיות התקשורת בקרב מבקשי רעתנו".

שר הביטחון, יואב גלנט: ״מדינת ישראל לא תאפשר את התעמולה המסוכנת של שידורי אלמיאדין, המנסה, תוך כדי מלחמה, לפגוע באינטרסים הביטחוניים שלה ולשרת את מטרות האויב.

"הצעדים אשר ננקטים נגד ״רשת התקשורת״ אלמיאדין, שהפכה, הלכה למעשה, שופרו של ארגון הטרור חזבאללה והעומד בראשו, הם הדבר המתבקש לעשותו למול תומכי הטרור המדמים עצמם לעיתונאים, בזמן שמטרתם אחת: פגיעה בביטחון מדינת ישראל ואזרחיה. יחד עם כלל גופי הביטחון, המלצתי לפעול נגד הערוץ ולבצע פלילית וכלכלית נגד אנשיו״.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר