הרוצח עמי פופר נגד הפרומו המסית של ערוץ 1: "סרטון מזעזע"

הרוצח עמי פופר המרצה עונש של מאסר עולם, הביע היום את מחאתו נגד תשדיר של הערוץ הראשון, בו נראה "רוצח ימני". לדבריו: "זהו סרטון מזעזע המשחיר את דמותו של ציבור שלם" (חדשות)

יוני גבאי | כיכר השבת |
עמי פופר בחתונתו לפני מספר חודשים (צילומים: חיים חובלני -חדשות 24)

הרוצח עמי פופר המרצה עונש של עשרים מאסרי עולם בגין רצח פלסטינים, שלח היום (שלישי) מכתב לרשות השידור, בו מחה על פרומו לתכנית הומור חדשה שתשודר בערוץ הראשון, ובה לטענתו הושחרה דמותם של ציבור המתנחלים והדתיים בישראל.

"זהו סרטון מזעזע ושלוח רסן המשחיר את דמותו של ציבור שלם בחברה הישראלית", נכתב במכתבו של פופר, "הוא מסית את הצופים לראות את כלל ציבור המתנחלים וציבור הדתיים כרוצחים תאבי נקם ודם".

מייסד עמותת 'חננו' שמואל מידד, התייחס גם הוא לסרטון שעורר סערה, ואמר: "הסרטון הזה הוא ביטוי מצער לאווירה שנוצרה בארץ בשנים האחרונות ומתירה את דמם של ציבורים שלמים בחברה".

הפרומו שעורר סערה:

לדברי מידד, "עמי פופר זועק היום את זעקתו של קהל שלם, ועל כל החברה הישראלית להטות לכך אוזן. הסאטירה הישראלית כבר שנים רבות ניצבת בפני מדרון חלקלק, והיום התוודענו לחציית כל הקווים האדומים ולשבירת כל הכלים בחסותה של רשות השידור. ימים ספורים אחרי יום הכיפורים, והתקשורת נקראת לחשבון נפש. די להסתה!".

כזכור, בסרטון מעורר הסערה, שעלה לרשת כפתיח לקראת תכנית הומור חדשה בערוץ הראשון, נראים שחקנים בדמות מחבלים יהודיים, השרים "אבל אני רוצח ימני".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר