עו"ד אוסדיטשר ל´כיכר השבת´:

"לצערי, ההגנה פישלה. חבל שזו התוצאה"

עו"ד אוסדיטשר שליווה את בניזרי במשך שנות המשפט, והוחלף בעו"ד נהרי ערב הערעור, אומר ל´כיכר השבת´: "לא ניתן ללמוד תוך חודשיים את התיק. לצערי עו"ד נהרי עשה טעויות, ניסינו לעזור לו, אך הוא דחה אותנו, וזו התוצאה. הזלתי דמעה, בניזרי ידיד אישי" (בארץ)

משה גלסנר | כיכר השבת |
אוסדיטשר, נהרי ובניזרי. צילום: פלאש 90

"לא מחליפים סוסים בעלייה" את המשפט הידוע הזה מבין כעת השר לשעבר שלמה בניזרי, הרבה יותר טוב.

עו"ד משה אוסדיטשר שליווה במשך שנתיים את המשפט והוציא את השר לשעבר בזול יחסית – 18 חודש בלבד, הוחלף ערב הערעור בעו"ד נהרי, מתוך תקווה כי את שלא הצליח קודמו להביא, היינו זיכוי מלא, יצליח הרכש החדש.

כעת, לאחר הכישלון המהדהד, שתוצאתו הינה כאמור החמרה דרמטית בעונש מ-18 חודש ל-48 חודשים, מפר עו"ד אוסדיטשר את שתיקתו וקובע: "ההגנה פישלה".

על פי אוסדיטשר, החלפת ההגנה ערב הערעור, הייתה צעד שגוי מיסודו: "במשך שנתיים טיפל המשרד שלי אך ורק בתיק הזה, חיינו ונשמנו עם בניזרי. מדובר בלא פחות מ-250 קלסרים שאני יודע בעל פה מתוך שינה. אני מכיר את העובדות טוב יותר אפילו מבניזרי עצמו. ברור שתוך חודשיים לא ניתן ללמוד את התיק, והתוצאה מדברת בעד עצמה".

אבל גם מעו"ד נהרי לא חוסך אוסדיטשר את שבטו: "הוא עשה טעויות קשות, ניסינו לעזור לו, אבל הוא דחה אותנו. התוצאה של הקו השגוי שלו, עולה לצערי ביוקר לשלמה ידידי".

דיברת איתו לאחר התוצאה? "בוודאי. שלמה בניזרי הוא ידיד אישי שלי. הזלתי דמעה כששמעתי על גזר הדין, האיש הזה זכאי ואין לי ספק בכך. כואב לי מאוד".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר