ידון עם פוטין

נתניהו אחרי הפגישה עם יפה יששכר: מקווה לבשורות טובות

"כפי שהקרמלין פרסם היום, אני צפוי להיפגש עם הנשיא פוטין ביום חמישי ולדון עמו על חנינה לנעמה. אני מקווה כמוכם לבשורות טובות", אמר ראש הממשלה נתניהו • צפו (אקטואלי)

(צילום: עומר מירון, לע"מ)

אחרי פגישתו עם יפה יששכר, ולפני פגישתו הצפויה עם נשיא רוסיה פוטין, אומר הערב (שני) ראש הממשלה בנימין נתניהו כי הוא "מקווה לבשורות טובות".

"נפגשתי היום עם יפה, אמה של נעמה יששכר. אמרתי לה שכפי שהקרמלין פרסם היום, אני צפוי להיפגש עם הנשיא פוטין ביום חמישי ולדון עמו על חנינה לנעמה. אני מקווה כמוכם לבשורות טובות".

יצוין כי לפי הדיווחים, יששכר צפויה להיפגש עם נשיא רוסיה המגיע השבוע לישראל על מנת להשתתף בפורום השואה הבינלאומי, שייערך לראשונה בארץ.

דובר הקרמלין עדכן היום כי בפגישתם של נשיא רוסיה פוטין וראש הממשלה נתניהו ידונו השניים בנוגע לחנינה שאולי תקבל הצעירה הישראלית.

"אין ספק שסוגיית נעמה יששכר תעלה במהלך פגישתו של הנשיא עם מר נתניהו, ואז הנושא ילובן בין המנהיגים. אנו לא נכריז שום דבר בנושא בינתיים", אמר דובר הקרמלין.

אתמול חזרה יפה יששכר לישראל, והורתה על ביטול צעדי המאבק שתוכננו. בעמוד הפייסבוק שלה כתבה: "בגלל רגישות המצב, ובגלל ההערכה והכבוד שאני רוכשת לעוסקים במלאכת המשא ומתן להשבתה של נעמה, ולאחר ששקלתי בכובד ראש את הדברים - הודעתי לפני דקות אחדות לראשי מטה המאבק, לבטל לעת עתה את כל פעולות המחאה שהם תכננו לימים הבאים".

"אנו נמצאים בשבוע קריטי, שברירי ורגיש לגורלה של נעמה. נבמשך חודשים ארוכים, הצלחתם להביא את המודעות הציבורית לסיפורה של נעמה לשיא, והעליתם את הדרישה לשחרורה לגבהים חסרי תקדים. האווירה הציבורית שייצרתם במו ידיכם, הביאה גם את ממשלת ישראל לפעול לשחרורה של נעמה, וראש הממשלה התחייב בפומבי לעשות זאת".

היא הוסיפה לאנשי מטה המאבק: "עשיתם עבודה נפלאה עד כה. זה הזמן לתת למשא ומתן בין המדינות להבשיל. אני אופטימית, תהיו גם אתם".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר