מענק מוגדל

יוזמה של נתניהו: מענק נוסף לפני חגי תשרי

ראש הממשלה בנימין נתניהו יוזם מענק נוסף שיועבר לרוב האזרחים במהלך חודש ספטמבר, לפני חגי תשרי. נתניהו רמז על המהלך היום, במהלך ישיבת סיעת הליכוד (חדשות בארץ)

דוד הכהן | כיכר השבת |
נתניהו מכריז על המענקים (צילום: קובי גדעון / לע"מ)

האם ראש הממשלה בנימין נתניהו, יוזם מענק נוסף שיועבר לרוב האזרחים במהלך חודש ספטמבר - לפני חגי תשרי. כך על פי הדיווח בחדשות כאן 11.

על פי הדיווח, נתניהו רמז על כך היום (שני) במהלך ישיבת סיעת הליכוד, כשאמר כי בקרוב יועברו עוד כספים לאזרחים במטרה לסייע בתקופת המשבר.

עוד בדיווח, יועצו הכלכלי של ראש הממשלה, פרופ' אבי שמחון, מגבש כעת את ההצעה לסבב המענקים החדש – שנועד כאמור לסייע בעיקר לאזרחים שמצבם קשה, במטרה לאפשר להם לחגוג את ראש השנה ואת חג הסוכות באופן מכובד מבלי להיקלע לחובות.

אמנם, בניגוד לסבב המענקים הנוכחי, הפעם מתכוונים בממשלה לתת מענק מוגדל במיוחד בערב ראש השנה לאוכלוסיות החלשות, ומענק קטן יותר לשאר האזרחים.

כזכור, אמש, החל הביטוח הלאומי להעביר את ה'מענק לכל אזרח', מענק הקורונה אותו הבטיחו ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר ישראל כץ.

אתמול, הועברו הכספים עבור הילדים שמתחת לגיל 18, כאשר עבור כל ילד מארבעת הילדים הראשונים תקבלו 500 שקלים, ועבור כל ילד נוסף תקבלו 300 שקלים, וזאת בפעילותו של יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, לאחר שבתחילה סברו נתניהו וכץ להעניק מענק עבור שלושה ילדים בלבד למשפחה.

המענקים הללו יועברו מהביטוח הלאומי אל חשבונות הבנק אליהם מועברת מדי חודש קצבת הילדים.

יצוין כי גם תינוקות שנולדו במהלך חודש יולי יהיו זכאים לקבלת המענק - גם אם הם עדיין לא קיבלו את קצבת הילדים מהביטוח הלאומי.

בסך הכל יעביר הביטוח הלאומי בשלב הראשון 1,450,000,000 שקלים עבור מענקי הקורונה לילדים.

בהמשך השבוע יועברו גם המענקים עבור הבוגרים - מעל גיל 18, בסכום של 750 שקלים לאדם.

חיילים משוחררים, בשנה הראשונה לשחרורם, יקבלו תוספת מענק של 500 שקלים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות