השרים אישרו

אחרי המצור: האבטחה על שרה נתניהו וילדיה תעבור לידי השב"כ

שירות הביטחון הכללי יאבטח את רעיית ראש הממשלה ואת ילדיה, אחרי המצור בסוף השבוע. בשב"כ הגיבו: "לא מתייחסים לדיונים סגורים" (ארץ)

דוד הכהן | כיכר השבת |
שרה נתניהו. אילוסטרציה (צילום: AMIT SHABI/POOL)

שרי הממשלה אישרו היום (ראשון) את העברת האבטחה על שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה, ועל ילדיה, לשב"כ. עד עתה אובטחו בני המשפחה בידי יחידת מגן. כך לפי הדיווח בחדשות 12.

ההחלטה מגיעה לאחר שבסוף השבוע שעבר פתחו אלפי מפגינים בכיכר המדינה בתל אביב, במסגרת יום השיבוש של השמאל נגד הרפורמה המשפטית, במצור על המספרה שבו שהתה נתניהו.

השב"כ מסר בתגובה: "אנחנו לא מתייחסים לעמדות השירות הנוגעות לסידורי אבטחה בדיונים סגורים".

ביום חמישי בערב, בראיון שהעניק, שחזרה שרה נתניהו את אירוע המצור שהופעל נגדה. "הרגשתי לא קל, מאוד קשה", סיפרה בראיון לערוץ 14. "האמת היא שהיו רגעים שבהם חשבתי על הדלת זכוכית הזו - דלת זכוכית קטנה וחלון, זה כל מה שעמד ביני ובין האלפים שצרו על המספרה - ואמרתי לעצמי: אם הם יפרצו אותה, הם יהרגו אותי".

היא הוסיפה: "אלו היו מאות, ולאחר מכן אלפים, עם המון אלימות. אני שמעתי בקולות, בצעקות, בהתלהמות, סוג של טירוף, טרלול. זה היה ממש עליהום. קריאות קשות".

נתניהו גם תקפה את חבר הכנסת יאיר גולן. "אחרי זה אמרו לי שאדם שהיה סגן רמטכ"ל, יאיר גולן, היה שם, ובעצם אמר שצריך 'לגמור את המשימה'. ומה זה לגמור את המשימה? הוא בעצם קרא לרצח שלי. זה דבר הזוי, דבר מסוכן".

היא חתמה: "וזה הלך בהדרגה בכל השבועות והחודשים האחרונים, המון קריאות לרצח, של בעלי ראש הממשלה, ושלי ושל הילדים. לפגוע בנו, המון אלימות מילולית וקריאות לרצח. דברים שלא זכו למענה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר