כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
האח הקטן נהרג

מוסיף להיות קשה מאוד מצב האב והילד שנפגעו בתאונה 

בבית החולים 'סורוקה' עדכנו הבוקר כי מצבם של האב והילד שנפצעו אמש בתאונה בדרום - מוסיף להיות קהש מאוד | מצבה של האם מוגדר בינוני | הבן הקטן נהרג (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
זירת התאונה (צילום: איחוד הצלה)

מוסיף להיות קשה מאוד מצבם של האב והילד בן השבע שנפצעו אמש (רביעי) בתאונת הדרכים הקטלנית בכביש 40 שבדרום. בתאונה נהרג בנם הפעוט מעיין בן השנה.

כמו כן, מצבה של אם המשפחה מוגדר בינוני, כך גם של הצעירה שנהגה ברכב הפוגע.

ראש מועצת גוש עציון ויו"ר מועצת יש"ע שלמה נאמן⁩ אמר אתמול: "בעיצומו של יום העצמאות, התבשרנו בבשורה קשה מאוד, בתאונה דרכים קטלנית, בה היו מעורבים תושבי היישוב נוקדים, משפחת דומנוביץ', מעיין הקטן נפטר מפצעיו.

כזכור, במשטרה נבדק החשד כי הנהגת שסטתה מנתיבה, נהגה תחת השפעת אלכוהול, אולם מדובר בחשד שגרתי אשר נבדק בכל פעם בה מתרחשת תאונה מסוג זה.

הנהגת הפוגעת נפצעה באורח קשה בתאונה והרופאים נאבקים להציל את חייה. גם שאר בני משפחת דומנוביץ' מאושפזים בדרגות פציעה שונות בבית החולים סורוקה בבאר שבע והרופאים נאבקים על חייו של האב אליה דומנוביץ' וכן על חייו של בנו - אורי בן ה-7 שמצבם מוגדר על ידי הרופאים כאנוש.

גם אם המשפחה - אילה, נפצעה בתאונה הנוראה ומצבה מוגדר בינוני. שני ילדיהם הנותרים - נטע ושחר (בני 4 - 6) מאושפזים במצב בינוני בבית החולים סורוקה.

השמות לתפילה:

אליה ינון שרגא בין ביה ירדנה

אילה מלי בת נחמה

אורי עמידן בן אילה מלי

נטע אברהם בן אילה מלי

שחר ישראל בן אילה מלי

ולעילוי נשמת מעיין דוד בן אילה מלי

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר