כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
המלחמה בטרור

מחשש לחיסולו: מנהיג 'גוב האריות' בשכם הסגיר את עצמו לידי הרשות הפלסטינית

מנהיג במיליציית הטרור "גוב האריות" באזור שכם, עודאי אל-עזזי, הסגיר את עצמו הלילה לידי מנגנוני הביטחון של הרשות הפלסטינית מחשש שיחוסל על ידי כוחות הביטחון הישראלים | הוא נחשד בשורה של פיגועי טרור נגד ישראלים בשומרון (ביטחוני)

ב. ניסני | כיכר השבת |
( Atia Mohammed/Flash90 )

מנהיג במיליציית הטרור "גוב האריות" באזור שכם, עודאי אל-עזזי, הסגיר את עצמו הלילה (שישי) לידי מנגנוני הביטחון של הרשות הפלסטינית מחשש שיחוסל על ידי כוחות הביטחון הישראלים. גורם ביטחון ישראלי אישר את הפרטים.

אל-עזזי נחשד בשורה של פיגועי טרור נגד ישראלים בשומרון בתקופה האחרונה, והוביל פיגועים על ידי ארגון הטרור. מדובר שוב בהסגרה של חבר בארגון לידי הרשות הפלסטינית בחודשים האחרונים כדי למנוע את מעצרו על ידי צה"ל ושב"כ.

ההחלטתו של אל-עזזי, לשעבר איש המנגנונים הפלסטינים להיכנס למעצר הגנתי על ידי הרשות, מגיע ברקע מרדף של מערכת הביטחון אחרי המחבלים שעשו את בבקעת הירדן - פיגוע שבו נרצחו שלוש בנות משפחת די הי"ד.

לפני כמה חודשים, הסגירו את עצמם ארבעה פעילים מהארגון לידי מנגנוני הביטחון של הרשות הפלסטינית. אחד מאלו שהסגירו את עצמם הוא מוחמד אל-בנא, מראשי חוליית הטרור ומי שנחשב כ"מוח" של הארגון.

המחבלים של גוב האריות, המראים את עצמם אמיצים מול ישראל, חוששים כי הם ייעצרו על ידי צה"ל, הימ"מ והשב"כ הפועל הערים הפלסטיניות למעצר מבוקשים כמעט מידי לילה, ומחסלים מחבלים באופן קבוע.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר