התעללות באתר בניה

מחריד: נערים מבית שמש נעצרו בחשד להתעללות בפעוטה

הצהרת תובע הוגשה נגד שני נערים בני 17 מבית שמש בחשד שביצעו עבירות חמורות בפעוטה מגיל שנתיים וחצי. מהחקירה עולה כי הם הביאו אותה לאתר בנייה בעיר והתעללו בה במשך תקופה ממושכת ובמספר מקרים (חדשות)

חיים גולדברג | כיכר השבת |
(צילום: Olivier Fitoussi/Flash90)

שוטרי תחנת בית שמש עצרו שני קטינים בני 17 תושבי העיר, בחשד שביצעו על פי החשד עבירות חמורות ומזעזעות בפעוטה כבר בהיותה בגיל כשנתיים וחצי. עפ״י החשד המעשים בוצעו באתר בנייה בעיר במשך תקופה ממושכת ובמספר מועדים שונים. החקירה במשטרה הושלמה ובימים הקרובים צפוי להיות מוגש נגדם כתב אישום.

בתחילת השבוע האחרון, התלונן בתחנת המשטרה בבית שמש של מחוז ירושלים אחד המעורבים וחשף את המעשים בפני חוקרי תחנת בית שמש.

מהחקירה במשטרה עלה כי נדרש על ידי חשוד נוסף שביניהם היכרות מוקדמת, להביא את קרובת משפחתו של הפעוטה למקום מבודד - אתר בנייה בעיר בית שמש.

שם, עפ"י החשד בוצעו בה עבירות חמורות מאוד, בהם: אונס, מעשים מגונים ומעשי סדום בחסר ישע, התעללות בחסר ישע ועוד. רק לאחר שהחלה לבכות, השיב אותה המתלונן אל המסגרת החינוכית בה שהתה במהלך היום.

בעקבות עדותו, הפך המתלונן לחשוד בעצמו בגין המעשים שתיאר, וכבר בתוך זמן קצר נעצר גם החשוד השני בפרשת ההתעללות המזעזעת לחקירה בתחנת בית שמש. למחרת הובאו שני החשודים בפני בימ"ש שהורה על הארכת מעצרו של אחד החשודים (החשוד המרכזי) מעת לעת. החשוד שהתלונן במשטרה (קרובה של הפעוטה) נשלח ע״י בימ״ש למעצר בית שהוארך אף הוא.

עם סיום פעולות החקירה של חוקרי תחנת בית שמש שהביאו לאיסוף ראיות נגד החשודים ולגיבוש תשתית ראייתית לביצוע עבירות חמורות, אכזריות ומזעזעות במיוחד, הוגשה אמש הצהרת תובע מטעם הפרקליטות בדבר הכוונה להגיש בימים הקרובים את כתב האישום נגד החשוד העיקרי במעשים שנעצרו הוארך עד ליום ראשון הקרוב. בהמשך צפוי שיוגש גם כתב אישום נגד החשוד השני שנמצא במעצר בית.

קצין אח״מ תחנת בית שמש של מחוז ירושלים, רב פקד אביעד בלמס, סיפר: "מדובר בפרשייה חמורה ומזעזעת על כל המשתמע מכך. במשך כל שנותי כחוקר וקצין חקירות במשטרה, לא נחשפתי למקרה חסר אנושיות ורחמים כפי שהתברר לנו בחקירה זו שהתנהלה ברגישות רבה על ידי חוקרי תחנת בית שמש בימים האחרונים".

"מיד עם חשיפת המעשים החמורים והבלתי נתפסים על הדעת שבוצעו נגד פעוטה בגיל כה קטן ובזמן ממושך, פתחנו בחקירה ועצרנו שני החשודים שאחד מהם הוא קרוב משפחתה. בחקירה הבנו שמדובר במעשים שבוצעו מספר פעמים בזמן ממושך, ובוצעו מגוון פעולות חקירה שביססו את התשתית הראייתית נגדם, לכדי כתב אישום שצפוי בימים הקרובים מטעם הפרקליטות".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר