כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
המוני בני נוער

כך חיזקו תושבי בית אל את משפחת הלוחם שנהרג בג'נין | צפו

בעוד שעה קלה תחל בהר הרצל בירושלים, הלוויתו של דוד יהודה יצחק הי"ד, שנפל אמש בקרב בג'נין | תושבי היישוב בו הוא מתגורר, יצאו לפני הלוויה לסיבוב ביישוב עם דגלי ישראל, כדי לחזק את המשפחה (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
בבית אל, היום (אלקנה כהן)

מבצע בית וגן: עשרות נערים מהיישוב בית אל, יצאו לפני שעה קלה (רביעי) לרחובות היישוב עם דגלי ישראל, כדי ללוות את משפחתו של לוחם סיירת אגוז, רב סמל דוד יהודה יצחק הי"ד, אשר נפל אמש בהתקלות עם מחבלים בפעילות הצבאית בג'נין, בדרכם להלוויה שתיערך בשעה 16:00 בהר הרצל.

בהודעה שנשלחה בתפוצת היישוב נכתב: "ברגעים כואבים אלו אנו מחזקים את משפחת יצחק ורוצים ללוות אותם מתום כח ועוצמה".

הנוער נפרס בדרך הראשית ביישוב לכיוון היציאה בכדי לחזק את המשפחה ביציאתם ללוויה בירושלים ועל פי התכנון, כך היישוב יקבל את המשפחה כשתחזור מהלוויה.

בבית אל, היום (אלקנה כהן)

כזכור, רב סמל דוד יהודה יצחק הי"ד נפל אמש בהיותו בן 23 והותיר אחריו הורים ושבעה אחים. דוד יהודה התנדב בתנועת נוער נח"ל לילדים עם צרכים מיוחדים ביישוב, למד בישיבה לצעירים בירושלים ולאחריה במכון מאיר ובמכינה הקדם צבאית בעלי.

יצוין, כי בשבוע הבא, היה אמור דוד הי"ד להזדכות על הציוד הצבאי שברשותו, ולצאת לחופשת השחרור שלו בתום שלוש שנות שירות בסיירת אגוז.

ראש המועצה המקומית בית אל, שי אלון, ספד הבוקר: "תושבי בית אל מבכים על נפילתו של דוד יהודה יצחק הי"ד במהלך פעילות מבצעית בג'נין, לוחם סיירת אגוז, בן בכור למשה ואמונה ואח לשישה אחים ואחיות. ליבנו עם אובדנה הכבד מכל של משפחתו עם היוודע הבשורה המרה. 'הרנינו גוים עמו כי דם עבדיו יקום ונקם ישיב לצריו וכיפר אדמתו עמו'".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר