אחרי בדיקות במי הים

בגלל תוצאות חריגות: החוף הנפרד בחיפה אסור לרחצה

משרד הפנים הודיע כי החוף השקט הנפרד בחיפה אסור לרחצה, לאור המלצת משרד הבריאות על תוצאות חריגות בבדיקת מי הים (בין הזמנים)

מישאל לוי | כיכר השבת |
החוף הנפרד בתל אביב (צילום: יהודה גליקמן)

משרד הפנים הודיע הבוקר כי החוף השקט הנפרד בחיפה אסור לרחצה עד להודעה חדשה לאור המלצת משרד הבריאות על תוצאות חריגות בבדיקת מי הים.

כזכור, בשבועות האחרונים פרסם משרד הפנים את רשימת החופים הנפרדים ברחבי הארץ המיועדים למגזר החרדי הנמנע מלהגיע לחופים מעורבים בגלל בעיות צניעות.

לאחרונה גם פורסם ב'כיכר השבת' על העומס הרב בחופים הנפרדים והמצוקה הקיימת בתחום.

כזכור, לפני שבועיים פנתה ראש עיריית נתניה לשר הפנים משה ארבל בבקשה חריגה, להרחיב את שטח החוף הנפרד בנתניה בעקבות עומס המבקרים מהמגזר החרדי שמגיעים מהערים הסמוכות בפרט בימי בין הזמנים, בעקבות כך אנשי המקצוע בחנו בחיוב את הבקשה והשר אישר הרחבה זמנית של החוף והקצאה של מצילים נוספים לתועלת המתרחצים.

החוף השקט הנפרד בחיפה פופולרי מאוד בקרב תושבי האזור החרדים והמבקרים מערים אחרות מאחר שהוא מבודד מחופים אחרים, בנוסף, הוא צמוד לבית החולים רמב"ם והגישה אליו נוחה. במקום יש שובר גלים והמים רגועים ושקטים.

כעת עם הודעת משרד הבריאות על תוצאות חריגות ומסוכנות בבדיקת מי הים, הודיע משרד הפנים על סגירת החוף לרחצה עד להודעה חדשה, מה שיגרום למבקרים רבים לוותר על הבילוי האהוב בימי החופש.

בהודעת משרד הפנים אף הודגש: זכרו, רחצה ללא מציל אסורה ומסוכנת!

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר