ההסתה הנוראה מתגברת

מופע של שנאה והתגרות: נשות 'אחים לנשק' בשירה וריקודים מתריסים מול חרדים באוטובוס

תוצאות ההסתה הרעילים נגד הציבור החרדי מחלחלות ומתגברות | קבוצת נשים תועדו שרות בקולי קולות באוטובוס בו נסעו גברים חרדים באשדוד, מול פניהם בהתרסה, על אף אמונתם הדתית ומצפונם | התיעוד הפך לויראלי והסעיר את הרשתות: "מלבד מרשעות ושנאה אין להם שום מרכולת. גועל נפש!" (חדשות)

יהודה גל | כיכר השבת |
מתוך הסרטון (צילום: לפי סעיף 27א)

כמה רוע: קבוצת נשים המשתייכות לארגון השמאל 'אחים לנשק', תועדו היום (רביעי) כשהן שרות בקולי קולות באוטובוס בו נסעו גברים חרדים מחסידות גור, כפי הנראה במטרה להטריד, להשפיל ולרמוס את כבודם באכזריות ומתוך שנאה, ולא לכבד את אמונתם.

בתיעוד הוידאו נראים הנוסעים החרדים ישובים במקומותיהם מבלי להתייחס, מנסים להתעלם, אך לא מוצאים את מקומם בשירה הקולנית והמתריסה באוטובוס הנוסע.

התיעוד מהריקודים הפכו ויראלים והסעירו את הרשת. פרשן 'כיכר השבת' ישי כהן צייץ: "להיכנס לאזורים חרדים ולעלות לאוטובוסים ולשיר באוזניהם של גברים שמקפידים לא לשמוע שירת נשים - זו בריונות. אלימות. אלימות דתית. בגלל מעטים, שאכן מתנהגים בצורה לא ראויה בלשון המעטה, מענישים (קולקטיבית) חפים מפשע שלא עשו רע לאיש. גיבורים על חלשים. מחפשים אלימות. תתביישו״.

העיתונאי מנדי ריזל הגיב בטוויטר: "תתארו לכם גרמנים עולים לאוטובוס של יהודים ומתחילים להקניט אותם בשירים - והכל מתוך סטריאוטיפים ודעות קדומות. היו פה גינויים מקיר לקיר. אז הסרטון של אחים לנשק באוטובוס של החרדים מזעזע לא פחות. ביריונים, חלאות מדושני עונג שיותר מידי משעמם להם בחיים. להקיא מכם״.

שימי שפר: ״הקבוצה שגורמת הכי הרבה נזק למחאה״.

העיתונאי יקי אדמקר צייץ בתגובה: ״סוף סוף האנשים האלה חושפים את פרצופם, שנאה שנאה שנאה. כל מילה נוספת מיותרת״.

מגיש המהדורה המרכזית בקול ברמה משה גלסנר: ״מילים גבוהות על ערכים, ובפועל - חבורה נאלחת, שחוץ מרשעות ושנאה (עם חיוך אווילי מרוח), אין להם שום מרכולת. גועל נפש!״.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר