תיעוד דרמטי

גנב הרכב פרץ את המחסום; השוטרים ביצעו ירי באוויר

3 שוטרים נפצעו באורח קל במהלך המרדף שהתנהל אחר 2 חשודים שנתפסו על חם בעת גניבת רכב. הם פרצו מחסום משטרתי והשוטרים ירו באוויר (חדשות)

| כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

בשבועות האחרונים כוחות משטרה ומג"ב רבים פועלים מדי יום ולילה בעיר באר שבע וזאת בהנחייתו של מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן שקבע תכנית מבצעית לחיזוק הביטחון האישי. הפעילות כוללת כוחות מיוחדים של המשטרה ויחידות מודיעין של מחוז הדרום.

הלילה בלשי תחנת באר שבע, ימ"ר נגב ולוחמי מג"ב ביצעו פעילות נגד חוליית גנבי רכב. הבלשים זיהו שני חשודים גונבים רכב בסמוך למרכז הרפואי סורוקה. כוחות המחוז הדרומי של המשטרה היו ערוכים בשטח ופעלו במחסומים בכדי לעצור את הרכב הגנוב.

כאשר הגיע הרכב החשוד למחסום המשטרתי הוא החל לנסוע במהירות תוך 'פריצת' המחסום וניגוח ניידת והחל בניסיון הימלטות מהכוחות.

כוחות המשטרה ביצעו מרדף נחוש תוך שימוש בירי לעבר גלגלי הרכב הגנוב שנסע בפראות וסיכן את משתמשי הדרך והשוטרים. בסופו של דבר המרדף הסתיים במעצר הרכב בתל שבע.

החשודים ניסו להימלט לאחר שירדו מהרכב אך בביצוע סריקות של הבלשים ומג"ב נמצאו החשודים כאשר הם מסתתרים בערימת חציר.

2 החשודים תושבי הפזורה הבדואית הועברו לחקירה בתחנת באר שבע במשטרת ישראל. שלושה שוטרים נפצעו באורח קל ופונו לקבל טיפול רפואי.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר