כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
הדו"ח המזעזע נחשף

בכל רחבי תל אביב: מתפללים ספגו הפרעות וצעקות "נאצים, רוצחים"

דו"ח המועצה הדתית בתל אביב חושף כי למרות שעיקר ה'פוקוס' התקשורתי היה על התפילה של 'ראש יהודי', הרי שבמקומות רבים ספגו מתקפות הזויות (בארץ)

שאול כהנא | כיכר השבת |
תפילת כיפור בתל אביב (צילום: ראש יהודי)

לא רק בדיזנגוף: דו"ח מטריד שפורסם על ידי המועצה הדתית בתל אביב מעלה כי אירועי תפילה רבים ספגו הפרעות בזויות ושפלות בכל רחבי העיר העברית הראשונה במהלך יום הכיפורים האחרון.

לדברי המועצה הדתית בתל אביב, ב-18 מוקדי תפילה חוו מתקפות פרועות -גם במניינים שהתקיימו ללא מחיצה בין גברים לנשים. חלק מהמתפללים דיווחו כי גברים התיישבו במכוון ליד נשים וכן נשים שבאו לשבת בדווקא בסמוך לגברים כשכל זה קורה כאמור, גם במניינים ללא מחיצה.

מתפללים נוספים הותקפו על ידי מתפרעים שזעקו לעברם בעיצומה של תפילת יום כיפור: "נאצים רוצחי ילדים". אולם השיא היה ללא ספק מקרים בהם מתפללים דיווחו על מתפרעים שניגשו לעמוד החזן בלבוש בגד ים בלבד. יצויין, כי חלק מהמניינים קיבלו את אישור העירייה.

הדו"ח המזעזע של המועצה הדתית בתל אביב

במועצה הדתית בתל אביב חושפים כי 500 בני אדם בסך הכל השתתפו במפגני השנאה החשוכים המזכירים את הימים האפלים ביותר של העם היהודי.

כזכור, יו"ר מפלגת העבודה מרב מיכאלי, כינתה את מתפרעי יום הכיפורים "גיבורים". גם יו"ר המחנה הממלכתי בני גנץ, שתקף את המתפרעים, הוסיף בהודעת הגינוי גם דברים כנגד מארגני התפילה בכיכר דיזנגוף בתל אביב.

הגינוי של גנץ לאירועים

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר