ישראל במלחמהישראל במלחמה
יממה אחרי השחרור מהשבי

ילדי משפחת ברודץ נפגשו עם כלב המשפחה - שהתרגש | צפו

שלושת ילדי משפחת ברודץ, ששוחררו ביום ראשון משבי חמאס, נפגשו עם כלב המשפחה אתמול בבית החולים, בו הם מאושפזים | צפו במפגש המיוחד (חדשות בארץ)

מישאל לוי | כיכר השבת |
המפגש עם הכלב (צילום: דוברות שניידר)

אחרי יותר מחמישים יום בשבי החמאס, משפחת ברודץ - שלושה ילדים ואמא, שבו ביום ראשון חזרה ארצה, ונפגשו לראשונה עם אב המשפחה. יום לאחר מכן, הם נפגשו עם רודי, הכלב של המשפחה.

אוריה, יובל ועפרי ברודץ, נפגשו לראשונה מאז שבו ארצה, עם רודני, הכלב שלהם. בני המשפחה ידעו שזה ישמח את הילדים, ודאגו להביא אותו למחלקה.

המפגש עם הכלב (צילום: דוברות שניידר)

הגר ברודץ בת 39, אדם מלא רגישות וסבלנות, שופעת חוש הומור שסוחף את כולם. ילדת אור ירח ורוקרית אמיתית, גדלה בקיבוץ גבולות ולפני 9 שנים עברה לגור בכפר עזה עם בעלה שעובד שם בחקלאות. כיום הגר עובדת כמנהלת הקהילה של קיבוץ מגן.

עפרי ברודץ בת 10, תאריך יום הולדתה הוא ה-8.10, יום אחרי החטיפה. עפרי היא ילדה מוזיקלית, מנגנת על גיטרה ואוהבת להחליק על רולר בליידס ולא מוותרת על אף פעולה בתנועת הנוער, טיול או מסיבה. עפרי היא מרכז המשפחה, מלכדת את כולם בחיוך ובקסם אישי, ילדה סקרנית, רגישה שמכילה את כולם.

יובל ברודץ בן 8, ילד חכם וסקרן, אוהב לחקור כל מה שסביבו. שחקן כדורגל מעולה, אוהד את קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע. יובל הוא ילד רגיש עם נפש עדינה, אם האחים שלו מקבלים מכה הוא בוכה מרוב דאגה כלפיהם. יש לו חיוך שובה לב, אוהב אדם והמילים שלו נוגעות בכולם.

אוריה ברודץ בן 4.5, ילד שמח שאוהב לעשות בלגן, לשחק כדורגל עם אחיו הגדול יובל. אוריה אוהב לשחק בטרקטורים בגינה ולשחק כדורגל. ילד יפה תואר ועקשן לא קטן, המילה שלו תמיד תיהיה האחרונה וגם הראשונה בבית.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר