"היזהרו מפייק ניוז"

שב"ס מזהיר: "עהד תמימי משקרת - משרתת פרופגנדה פלסטינית"

לטענת שירות בתי הסוהר, תמימי, אייקון פלסטיני שנעצרה בחודש שעבר בגין חשד לתמיכה בטרור, מפרסמת על "התעללות" ו"יחס משפיל" אותו קיבלה בכלא הישראלי: "האשמות חסרות בסיס" (בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
המחבלת עהד תמימי משתחררת מהכלא הישראלי ומועברת לצלב האדום (צילום: דוברות שב"ס)

ארגון שרות בתי הסוהר בישראל - השב"ס, מפרסם היום (חמישי) התרעה אודות חדשות כזב - פייק ניוז שמי שאחראית על הפצתן הינה האסירה והעצירה לשעבר עהד תמימי, ששוחררה השבוע במסגרת עסקת החטופים עם ארגון הטרור הרצחני חמאס.

תמימי טענה ברשתות החברתיות כי היא חוותה "התעללות" בכלא הישראלי ועברה "השפלות" מצד סוהרי בית הכלא בו שהתה מאז מעצרה בחודש שעבר בשל היותה חשודה בתמיכה בטרור ובהסתה ברקע מלחמת 'חרבות ברזל'.

תמימי בכלא הישראלי (צילום: שב"ס)

בשב"ס קראו לציבור להיזהר מהפצת התעמולה של תמימי והכחישו את כל טענותיה: "ביממה האחרונה מופצים סרטונים בהם מופיעה העצורה הפלסטינית עהד תמימי בו היא מגוללת עלילה שקרית שלמה על שירות בתי הסוהר".

לטענת שב"ס, תמימי "מספרת לכלי תקשורת פלסטינים כי במהלך החזקתה במתקן הכליאה הוענק לה וליתר האסירות יחס משפיל הכולל אלימות מצד הסוהרים, פגיעה בתנאי הבסיסים אליהם מחויב שב״ס על פי החוק (בניהם- חוסר מים, אוכל, בגדים) ועינויים חסרי כל בסיס".

תא הכליאה של עהד תמימי (צילום: דוברות שב"ס)

בשב"ס, כאמור, פורכים את טענותיה ואף פרסמו תיעודים מתקופת מעצרה: "מצורפות תמונות אותנטיות מהתא בו שהתה בבית הסוהר דמון, בהם היא נראית שלווה ואף מחויכת, בניגוד לעלילה השקרית אותה היא מקדמת על מנת לפגוע בשמה הטוב של מדינת ישראל".

"ניכר כי העצורה זכתה לתנאים הבסיסיים המגיעים לאסירים והאסירות" נכתב בהודעת השב"ס. "בסרטון ניתן לראות את רגע שחרורה של האסירה ממתקן הכליאה 'עופר' לצוות הצלב האדום. הטענות בדבר אלימות כלפי העצורה שקריות ומשרתות פרופגנדה פלסטינית שקרית אשר מטרתה לפגוע בשמה הטוב של מדינת ישראל".

עהד תמימי סותרת לחייל צה"ל (צילום: סעיף 27א לזכויות יוצרים)

כזכור, המחבלת עהד תמימי התפרסמה לפני כ-6 שנים בעקבות סרטון בו היא נראית סותרת לחייל צה"ל, ששמר על איפוק ולא השיב לה מנה אחת אפיים. מאז הפכה תמימי לאייקון פלסטיני ולסמל המאבק הרצחני ביו"ש ואף בעזה.

היא הואשמה בתקיפת החייל ואף ריצתה עונש מאסר בכלא. גם לאחר שיחרורה לא פסקה תמימי להסית נגד מדינת ישראל ונגד חיילי צה"ל. בחודש שעבר כאמור, היא נעצרה בחשד לתמיכה בטרור ושוחררה השבוע במסגרת עסקת החטופים עם ארגון הטרור חמאס.

עהד תמימי בכלא הישראלי (צילום: דוברות שב"ס)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר