ישראל במלחמהישראל במלחמה
איך הגיע לואדי?

יצא לבית הכנסת, נעדר - וחולץ תשוש אחרי שעות מתוך ואדי

סריקות הלילה אחר נעדר תושב ירושלים בשנות השבעים לחייו בשילוב כוחות משטרה ובני משפחתו, הובילו לאיתורו וחילוצו תשוש מואדי סמוך (חדשות)

| כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

הלילה התקבל דיווח במשטרה על אדם בשנות ה-70 לחייו שיצא מביתו עם רכבו, ככל הנראה לכיוון בית הכנסת, בשכונת גילה בירושלים ובעקבות כך, החלו פעולות נרחבות לאיתורו תוך פעולות טכנולוגיות שונות וסריקות שערכו שוטרים ומתנדבים מתחנת מוריה של מחוז ירושלים, לצד בני משפחתו.

כבר במהלך הבוקר במסגרת פעולות הסריקה המשותפות, הבחינו בני משפחתו ביקירם שוכב בתחתית הוואדי הסמוך. בפעולות חילוץ משולבות של השוטרים, מתנדבים, צוותי רפואה ולוחמי האש של כב"ה ירושלים, נפרסו אמצעי סיוע והנעדר חולץ אט אט כשהוא תשוש מעט אל מעלה הרחוב, שם נבדק על ידי גורמי רפואה ובהמשך, פונה לטיפול רפואי.

בבדיקה ראשונית עמו עלה כי במהלך הלילה ישב ברכבו ורק לקראת הבוקר יצא מתוכו על מנת לטייל מעט. בשלב מסויים כדבריו, מעד בוואדי והתקשה לחזור על עקבותיו.

מפקד תחנת מוריה, נצ"מ שלומי בכר סיפר: "הלילה מיד עם קבלת הדיווח אודות הנעדר המבוגר, ביצעו שוטרי ומתנדבי התחנה פעולות נמרצות לאיתורו יחד עם בני משפחתו מתוך הבנה באירוע שכזה כי כל דקה חשובה. לשמחתנו, במהלך המשך פעילות הסריקות הבוקר, הוא אותר ובתום פעולות משותפות של השוטרים ולוחמי האש, חולץ חזרה אל חיק משפחתו ולבדיקה רפואית. כבכל אירוע של נעדר, כאשר מדובר באוכלוסייה מבוגרת בפרט, משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל האמצעים שברשותה על מנת להביא לאיתורם המהיר והשבתם בריאים ושלמים, מתוך אחריות לשלומו של הציבור וביטחונו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר