אכזריות ללא סוף

אות חיים משני חטופים - גדי מוזס ואלעד קציר, הנמצאים בשבי הג'יהאד האסלאמי בעזה

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הג'יהאד האסלאמי מפרסמת הערב (שלישי) סרטון ובו אות חיים משני חטופים - גדי מוזס בן ה-79 מניר עוז ואלעד קציר בן ה-47 מניר עוז, בנה של חנה קציר ששוחררה מהשבי | בסרטון קוראים השניים לשחרורם המיידי מהשבי, בטקסט שנראה ככזה שהוכתב על ידי המחבלים (בארץ)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
גדי מוזס ואלעד קציר, מתוך הסרטון שפורסם

הזרוע הצבאית של ארגון הטרור הג'יהאד האסלאמי מפרסמת הערב (שלישי) סרטון ובו אות חיים משני חטופים - גדי מוזס בן ה-79 מניר עוז ואלעד קציר בן ה-47 מניר עוז, בנה של חנה קציר ששוחררה מהשבי.

בסרטון קוראים השניים לשחרורם המיידי מהשבי, בטקסט שנראה ככזה שהוכתב על ידי המחבלים. מאחר ומדובר בלוחמה פסיכולוגית אכזרית של המחבלים השפלים כלפי המשפחות, 'כיכר השבת' לא מפרסם את הסרטון.

גדי מוזס ביקש מחבריו להגביר את הלחץ על הממשלה כדי שבקרוב יחזרו הביתה בשלום. ויש לו כמובן מסר גם לנתניהו, גלנט, גנץ והרצי הלוי על המשך הלחימה.

אלעד קציר מספר על הקושי והסכנה בשבי, הוא ציין כי הוא מאוד מתגעגע הביתה וגם הוא מבקש לעשות כל מה שצריך כדי לעשות עסקת חילופי שבויים.

יאיר מוזס, בנו של גדי מוזס, שמח על אות החיים שקיבל הערב מאביו. "אבא נראה מאוד רזה, רואים שהוא עייף ומותש", אומר הבן יאיר, "אנחנו שמחים לראות אות חיים ממנו אחרי חודשיים. זה אדם שבדרך כלל חייכן מאוד וחיוני, ופה רואים שקיות מתחת לעיניים שלו, הוא במצב גופני לא טוב, אין פה ספק".

"ברור לנו שאלה לא מילים שלו בסרטון ושהכתיבו לו מה להגיד", הוא מוסיף, "גם הידיים שלו כל הזמן מאחורי הגב. אני מקווה שתהיה עסקה בקרוב, אבא שלי נראה אחרת לגמרי ואנחנו רוצים אותו בבית".

כזכור, אמש פרסם ארגון הטרור חמאס אות חיים משלושה חטופים מבוגרים שבידיו, כאשרה תחת הכותרת "אל תשליכני לעת זקנה", נראו בסרטון חיים פרי, יורם מצגר ועמירם קופר.

מוקדם יותר הערב, ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו נפגשו עם נציגים ממשפחות החטופים, בקריה בתל אביב.

מלשכתו של ראש הממשלה נמסר כי נתניהו ורעייתו "שמעו בקשב רב את הקושי והכאב של בני משפחות החטופים. ראש הממשלה שב והדגיש את מחויבותו להביא לשחרורם של כל החטופים הביתה".

ראש הממשלה אמר למשפחות: "אנחנו מחויבים, אני מחויב באופן אישי, לשחרור כל החטופים. לחלץ אותם זו משימה עליונה. רק עכשיו שלחתי את ראש המוסד לאירופה פעמיים לקדם תהליך לשחרור חטופינו. אני לא אחסוך שום מאמץ בנושא והדרישה היא להביא את כולם".

בתשובה לשאלת אחת הנוכחות אמר ראש הממשלה: "האם אני אצליח? אני יכול לתת לך ערובה אחת - אנחנו לא מפסיקים".

בלשכת רוה"מ מציינים כי "הפגישה שהתקיימה הערב היא כחלק מסדרת פגישות עם משפחות חטופים אותה מקיים ראש הממשלה. הפגישות מתקיימות בפורום שיאפשר שיח מעמיק ואישי בין ראש הממשלה לבין המשפחות. את המפגשים ילווה הממונה על החטופים והנעדרים תת אלוף (במיל') גל הירש".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר