אין גבול

יאיר נתניהו תמך בציוץ שדיווח על הפיכה צבאית בניצוחו של הרמטכ"ל

בעיצומה של המלחמה, ציוץ נבזי נגד כוחות ביטחון בו נכתב: "ההפיכה לא הסתיימה ולא הושלמה, אשכרה חונטה צבאית", זכה לתמיכה מאת בנו של ראש הממשלה שסימן "אהבתי" לטענות מופרכות שנכתבו – כביכול בצבא ידעו על מתקפה צפויה של חמאס בשבת שמחת תורה ולא הודיעו לרה"מ (חדשות)

יהודה גל | כיכר השבת |
יאיר נתניהו (צילום: Photo by Avshalom Sassoni/Flash90)

אמש (רביעי) פורסם ברשת X (טוויטר לשעבר) ציוץ מופרך ונבזי המהדהד קונספירציה הזויה כביכול "הרמטכ"ל הלוי לא הודיע לראש הממשלה על ההתקפה המיועדת להתרחש בבוקר שמחת תורה, ההפיכה לא הסתיימה ולא הושלמה" כאשר כותב הפוסט מתייחס גם לאירוע אקטואלי: "מפקד הצבא ושר הביטחון מונעים מהשר לביטחון פנים להיכנס לבסיס צבאי – אשכרה חונטה צבאית".

הציוץ לא היה זוכה להדהוד ופרסום אלמלא בנו של רה"מ, יאיר נתניהו העניק לו לייק וגרם להמוני עוקבים להיחשף לפוסט המביך

הציוץ ההזוי (צילום: צילומסך )

זו אינה הפעם הראשונה שבה בנו של רה"מ, מהדהד פוסטים וציוצים שנויים במחלוקת ברשתות החברתיות. לפני ארבעה חודשים הוא שיתף פוסט של פעיל הליכוד ארז תדמור, שתוקף גם כן את הרמטכ"ל הלוי. "הוא ייזכר כרמטכ"ל הכושל וההרסני בתולדות צה"ל ומדינת ישראל", נכתב. "לא רק שלא שפטת ולא הדחת אפילו אחד מהמארגנים והמסיתים, אלא שנכנעת להם והפכת לשגריר הסרבנים שדורש מהממשלה להיכנע להם", צייץ תדמור. בעקבות הביקורת הקשה אז, יאיר נתניהו מחק את השיתוף שלו לפוסט של תדמור . האם יעשה זאת גם הפעם?

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר