רגעי הגבורה | צפו

תיעוד חדש משמחת תורה: החדירה ההמונית ורגעי החטיפה

מאבטח אחד בכניסה ליישוב ניסה להתמודד מול עשרות מחבלים שהגיעו בטנדרים לרעים. בתיעודים חדשים שפורסמו הערב נראים רגעי כניסת המחבלים ליישוב ורגעי חטיפת הפועלים התאילנדים (טבח שמחת תורה)

דוד הכהן | כיכר השבת |
המחבלים חודרים ליישוב

תיעודים חדשים מבוקר שמחת תורה, הבוקר שבו פרצו אלפי מחבלי הנוח'בה של חמאס את הגדר וחדרו בהמוניהם לשטח ישראל, נחשפים הערב (חמישי).

בתיעודים, מתוך הקיבוץ רעים בעוטף עזה, נראים רגעי הגבורה של חברי כיתת הכוננות. באחד התיעודים רואים את המחבלים מגיעים במספר טנדרים ואת המאבטח במקום מנסה למנוע את כניסתם.

ברעים רצחו המחבלים חמישה מחברי הקיבוץ וחטפו חמישה אחרים. באחד התיעודים נראים רגעי החטיפה של הפועלים התאילנדים, שעסקו בחקלאות במקום.

חטיפת הפועלים התאילנדים

מרבית החטופים התאילנדים שוחררו במסגרת עסקת החטופים לפני כחודש, במספר פעימות שונות. בריאיונות שהעניקו אחרי שחרורם סיפרו כי נחשפו מקרוב לכך שהיחס של מחבלי החמאס בעזה לחטופים הישראלים היה גרוע יותר מהאופן שבו התייחסו אליהם.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר