הטרגדיה במאה שערים

הוארך מעצרם של חשודים שנחקרו בעקבות קריסת קיר באתר בנייה בירושלים

חוקרי המשטרה יחד עם גורמי מקצוע, ממשיכים בחקירת נסיבות גרימת מותו של אדם אמש בשכונת מאה שערים בירושלים, זאת לאחר שבמהלך עבודות, קרס קיר בית הנמצא בשלבי בניה. אמש, עוכבו ארבעה חשודים לחקירה. הבוקר, הובאו החשודים בפני בימ"ש שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרם ב-5 ימים

מישאל לוי | כיכר השבת |
זירת האירוע בירושלים (צילום: איחוד הצלה)

חוקרי המשטרה יחד עם גורמי מקצוע, ממשיכים בחקירת נסיבות גרימת מותו של אדם אמש בשכונת מאה שערים בירושלים, זאת לאחר שבמהלך עבודות, קרס קיר בית הנמצא בשלבי בניה.

אמש, עוכבו ארבעה חשודים לחקירה בתחנת המשטרה לב הבירה של מחוז ירושלים.

הבוקר, הובאו החשודים בפני בימ"ש שנעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרם ב-5 ימים, עד לתאריך 7.1.24.

אמש דיווחנו כי קיר קרס בטון קרס על תלמיד ישיבה, יצחק שטיינברג ז"ל, ברחוב הבעל שם טוב בשכונת בית ישראל בירושלים. הבחור חולץ בין ההריסות ופונה לבית החולים כשמצבו מוגדר אנוש, בידי חובשים ופרמדיקים, לאחר שביצעו בו פעולות החייאה. בהמשך נקבע מותו.

מוקד זק"א ת"א עדכן כי "בכאב עצום ובצער רב, רבני היחידה, סגל הפיקוד והמתנדבים, משתתפים באבלו הכבד של המתנדב היקר ה"ה שמחה שטיינברג ומשפ' שיבלחט"א עם פטירתו הטראגית של בנו הבה"ח יצחק ז"ל, באסון קריסת קיר בי-ם. נכדם של אנשי חסד של אמת מתנדבים בעצמם ה"ה משה והגב' תרצה שטיינברגר שיבלחט"א".

הקיר קרס ככל הנראה בעקבות עבודות שיפוצים במקום ויציקת קיר בטון סמוך לקיר שקרס. לוחמי האש ביצעו סריקות נוספות בכדי לשלול לכודים נוספים מתחת להריסות הקיר שקרס.

לפי הדיווח של העיתונאי לירן תמרי ב-Ynet, לפני חודשים הדיירים פנו למחלקת מבנים מסוכנים והתריעו על הסכנה באתר הבנייה בשכונת בית ישראל.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר