אחרי שנחשף

תיעוד: החשוד רץ עם סכין שלופה לעבר הבלשים ליד התחנה המרכזית בירושלים

כך נראו רגעי הדרמה הערב ליד התחנה המרכזית בירושלים, כאשר החשוד ברצח האישה הבוקר בתל אביב אותר על ידי בלשי המשטרה ורץ לעברם לאחר מכן עם סכין שלופה (משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
ההתנפלות של מרגושין עם הסכין (צילום: דוברות המשטרה)

סמוך לתחנה המרכזית בירושלים אותר הערב (חמישי), בידי בלשי משטרת ישראל, חשוד ברצח האישה הבוקר בתל אביב. הוא זוהה יושב על ספסל סמוך לבניין התחנה המרכזית על ספסל.

כפי שדווח ב'כיכר השבת', הבלשים ניגשו לחשוד ברצח לתשאלו ולאמת את זהותו, ובתוך כך הבחינו כי ידיו מגואלות בדם. לפתע שלף סכין גדולה ולאחר שהשוטרים כיוונו לעברו נשקים בניסיון לעוצרו וביצעו ירי בודד - החל לרוץ לעברם בפתאומיות עם סכין שלופה בידו וסיכן את חייהם ואת חיי אזרחים רבים שהיו באותה עת באזור.

בתגובה בלשי מחוז ירושלים ובלשי מחוז ת״א ביצעו לעברו ירי שהוביל לנטרולו המיידי. בתוך כך גם מאבטחים אזרחיים שהיו בסמוך ביצעו ירי לעברו. הסכין שנשמטה מידיו, נתפסה בזירה ולא היו נפגעים בקרב השוטרים.

כעת אנו מפרסמים תיעוד דרמטי מהזירה, בו נראה החשוד רץ עם סכין שלופה לעבר בלשי המשטרה בירושלים במטרה לדקור אותם - ומנוטרל.

החשוד ברצח האשה וניסיון דקירת השוטרים נעצר, ופונה לקבלת טיפול רפואי באורח קשה (עפ"י גורמי רפואה). אדם נוסף שהיה במקום, נפגע באורח קל ופונה אף הוא לקבלת טיפול רפואי.

כוחות משטרה רבים של מחוז ירושלים בפיקודו של מפקד מרחב ציון תנ״צ רונן עובדיה, הגיעו לזירה וקיימו הערכת מצב. במהלכה, ממ״ר ציון שיבח את הבלשים על תפקודם המקצועי ואת שיתוף הפעולה בין היחידות והמחוזות, שהוביל ללכידת החשוד ברצח ונטרול הסכנה המיידית שנשקפה ממנו, כשניסה לדקור אותם ללא הצלחה.

במקביל חוקרי המשטרה והזיהוי הפלילי של מחוז ירושלים אספו ראיות וממצאים בזירה. לפני זמן קצר, עם סיום הטיפול המשטרתי בזירה, נפתחו צירי התנועה באזור לתנועת רכבים ותחבורה ציבורית. הרקע לארוע פלילי.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר