לפני כשבועיים | הותיר 4 יתומים

מרטיט: אלקנה הי"ד שנפל אתמול - שר עם אברהם פריד | צפו

הרב אלקנה ויזל הי"ד נפל אתמול באסון הכבד בדרום רצועת עזה והותיר אחריו אישה וארבעה ילדים | לפני כשבועיים, הוא נצפה בסרטון יחד עם הזמר אברהם פריד שהגיע לחזק את החיילים | צפו (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
אלקנה ויזל הי"ד עם אברהם פריד (צילום: רשתות חברתיות, לפי סעיף 27א)

דובר צה"ל התיר לפני שעה (שלישי) לפרסום את שמו של רס״ר (מיל׳) אלקנה ויזל, בן 35, מבני דקלים, שנפל אתמול באסון הכבד ברצועה.

אלקנה הי"ד, היה מפקד כיתה בגדוד 8208, חטיבה 261, נפל בקרב בדרום רצועת עזה, הלוויתו תתקיים היום בשעה 14:00, בבית העלמין הצבאי בהר הרצל.

ברשתות החברתיות התפרסם תיעוד מרגש, בו רואים את אלקנה הי"ד שר ושמח יחד עם הזמר אברהם פריד, שהגיע לשמח את החיילים בדרום.

אלקנה הי"ד שהיה מחנך בבית הספר 'נועם בני דקלים', שלח בסרטון המצורף ברכה לתלמידיו בבית הספר.

אלקנה ויזל הי"ד עם אברהם פריד (צילום: רשתות חברתיות, לפי סעיף 27א)

מקהילת בני דקלים נמסר: "הקהילה אבלה וכואבת יחד עם המשפחה. על נפילתו של תושב הישוב, איש המשפחה ומחנך בבית הספר אלקנה ויזל הי"ד".

המועצה המקומית אפרת מסרה הבוקר: "המועצה אבלה על נפילתם בקרב של אריאל מרדכי וולפסטל הי"ד והרב אלקנה ויזל הי"ד. ראש המועצה עודד רביבי יחד עם אנשי מקצוע במועצה שוחח הבוקר עם ההורים הביע צער עמוק על אובדנם הכבד ועל החלל הגדול שהותיר כל אחד מהנופלים. "מלחמת העצמאות השנייה שנכפתה עלינו חושפת אותנו שוב ושוב לטוב והיפה שבחברה הישראלית ובמועצה. רבים וטובים שעזבו הכל ורצו למערכה לעולם לא ישובו ממנה ואין מילים לנחם. כל אחד מהם הותיר משפחה והותיר דרך של נתינה והקרבה כמצפן לכולנו, יהי זכרם ברוך" אמר רביבי.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר