עם חידה ומוזיקה

הסרטון של ארגון הטרור: איום ברצח על נתניהו, בן גביר, סוכות וראש מועצת שומרון

ארגון טרור בשם "כוחות הגליל" פרסם סרטון איומים על חייהם של ראש הממשלה נתניהו, השר לביטחון לאומי בן גביר, ח"כ צבי סוכות, וראש מועצת שומרון יוסי דגן: "המטרות מוכנות" (חדשות)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
סרטון האיום

ארגון טרור לבנוני שנטל אחריות על פיגועים שבוצעו בעבר, ומזוהה בשם "כוחות הגליל", פרסם הבוקר (שני) סרטון, ובו איומים ברצח כלפי בכירים ישראלים.

בסרטון הוצגו על כוונת ראש הממשלה נתניהו, השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר, חבר הכנסת צבי סוכות וראש מועצת שומרון יוסי דגן.

בפתח הסרטון הוצגו תמונות של השר בן גביר וח"כ סוכות, עליהן מונח קליע, בהמשך צולם בית קברות ולאחר מכן מוצגות תמונות של ראש הממשלה, הח"כים וראש המועצה כמטרה בכוונת. בהמשך הוצגה מטרה ללא דמות, ונכתב במעין חידה תחת סימן שאלה: "המטרה הנסתרת?"

"המטרות מוכנות והמוות קרוב אליך מאוד", כתבו בארגון. "אכן, 'השעה' (יום הדין) היא מועדם, ו'השעה' קשה יותר ומרה יותר" - הוסיפו.

על הסרטון חתום, כאמור, ארגון "כוחות הגליל - זאבים בודדים - הסיוט הראשון של ישראל", שכבר נטל בעבר אחריות על פיגוע.

יוסי דגן ראש מועצת שומרון הגיב: "אני אומר לברברים: לא תפחידו אותנו! נבנה עוד יותר את השומרון וכל המדינה שלנו. צה"ל יכה אתכם שוק על ירך. מדינת ישראל תרמוס אתכם, חבורת ברברים, ואנחנו האזרחים נבנה עוד יותר את השומרון וכל המדינה שלנו - את עוטף עזה את גבול הצפון, ובעקבות הרצחנות שלכם נבנה גם את ישובי צפון השומרון וגוש קטיף. לא תפחידו אותנו!".

ח"כ צבי סוכות מסר בתגובה: "איומים והפחדות של טרוריסטים לא ישפיעו על העשיה שלי, אמשיך לפעול למען ביטחון תושבי יהודה ושומרון כיו"ר ועדת משנה חוץ וביטחון לענייני יו"ש".

צפו בסרטון האיום.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר