"כולנו חטופות!"

בני משפחות החטופים אזקו את עצמם לשער הכניסה לקריית הממשלה

המשפחות נאזקו זו לזו ולשער בגין בכניסה לקרייה, וקראו להיפגש באופן מיידי עם הקבינט לצורך קידום המשא ומתן לעסקת חטופים נוספת | אמו של עומר שם טוב מוקדם יותר: "זה הזמן לשלוח את המשלחת למצרים לשבת שם עד שיצא עשן לבן" (חטופים)

דוד הכהן | כיכר השבת |
(צילום: מטה המשפחות)

מפגינים ומפגינות רבים, בהם בני ובנות משפחות חטופים הנמצאים ברצועת עזה, התבצרו הערב (חמישי) בכניסה לקריית הממשלה בתל אביב, בעודם צועקים "כולנו חטופות".

המשפחות נאזקו זו לזו ולשער בגין בכניסה לקרייה, וקראו להיפגש באופן מיידי עם הקבינט לצורך קידום המשא ומתן לעסקת חטופים נוספת.

במטה המשפחות מסרו הערב: "המשפחות ימשיכו להחריף את צעדן. לא ניתן להתעלם מההודעות הקשות שלא מפסיקות לצאת! לא ניתן שיקריבו את החטופים

"משפחות החטופים מתבצרות הערב בשער בגין וקוראות לקבינט המלחמה לשלוח נציגים ישראלים למו״מ בקהיר: זו ההזדמנות האחרונה! אל תקריבו אותם!".

שלי שם טוב, אמו של עומר שם טוב, שנחטף ממסיבת הנובה, אמרה היום בבסיס למורשת המודיעין בגלילות: "אחרי 132 ימים שבהם בכיתי, התחננתי, צעקתי ונסעתי מסביב לעולם, אני מבינה שיש הזדמנות אמיתית. הזדמנות שאם נפספס אותה עכשיו, עומר ושאר החטופים יישארו בתנאי גיהינום ולהם אין זמן.

"132 ימים ביקשו ממני להמתין ולי לא נשאר יותר אוויר. אני מותשת מבולבלת ומתגעגעת ובמצוקה גדולה. אני יודעת דבר אחד: רק אתם יכולים להחזיר אותם. ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון גלנט, בני גנץ, גדי אייזנקוט ורון דרמר רק אתם יכולים. זה הזמן לשלוח את המשלחת למצרים לשבת שמה עד שיצא עשן לבן. קוראת לעם ישראל לבוא ולהיות איתנו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר