האשמה הזויה

"ישראל פגעה במשטרת חמאס - מה שמונע את חלוקת הסיוע"

גורמים הומניטריים בין לאומיים מאשימים את ישראל בכך שמאות משאיות הנושאות סיוע לתושבי עזה לא יכולות לפרוק את הסחורה ולחלק אותה, בגלל הפגיעה בחמאס (חדשות)

| כיכר השבת |
משאיות הסיוע נופלות בידי חמאס (צילום: . Photo by Abed Rahim Khatib/Flash90)

גורמים הומניטריים בין לאומיים מאשימים בשיחה עם כאן חדשות את ישראל בכך שמאות משאיות הנושאות סיוע לתושבי עזה לא יכולות לפרוק את הסחורה ולחלק אותה.

על פי הגורמים, שדבריהם הובאו בתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב היום (שישי), הסיבה לכך היא ש"ישראל פוגעת במשטרת חמאס, דבר הגורם לה להפסיק ולאבטח את השיירות - מה שמונע מאנשי אונר"א לחלק את הסיוע".

בחדשות הערב בכאן 11 דווח אמש כי מאות משאיות שעברו בדיקה על ידי ישראל, ונכנסו דרך מעברי כרם שלום ורפיח, מחכות כבר שלושה ימים שאונר"א תבוא לקחת את הציוד ותחלק אותו ברחבי עזה. בישראל טוענים שאונר"א יוצרת משבר מכוון, בעקבות הקמפיין הישראלי נגד הארגון.

גורמים הומניטריים בין לאומיים טוענים כי דווקא ישראל אשמה ואומרים לכאן חדשות כי הייתה יכולת מועטה מאוד של האו"ם או כל גורם הומניטרי אחר להעביר סיוע ברחבי עזה בגלל ביזה על ידי כנופיות חמושות שתוקפות את המשאיות ואנשי הארגונים השונים.

על פי הגורמים "מלווי המשטרה (של חמאס) שאבטחו עד לאחרונה את תנועות השיירות ההומניטרית בתוך עזה לא הגיעו לאבטח בימים האחרונים את השיירות מאז שצה"ל תקף את אנשי המשטרה בשורה של תקיפות לפני שבוע". הגורמים הוסיפו: "האו"ם לא יכול לחלק את המזון בנסיבות ביטחוניות אלה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר