חסמו את הכביש | תיעוד

במקביל לעצרת החטופים | הפגנה אלימה ב'קפלן' בתל אביב

קבוצת מפגינים, שאינם נמנים עם משפחות החטופים, החליטו לצאת בצעדה לרחוב קפלן, סמוך למתחם שרונה, והחלו להפר את הסדר, תוך חסימת הכביש לשני הכיוונים והדלקת אבוקות | תיעוד (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
ההפגנה הערב בתל אביב (צילום: דוברות המשטרה)

בעקבות ההחלטה לא לשלוח נציגות ישראלית לקהיר לשולחן המשא ומתן. ובשל מידור חלק מחברי קבינט המלחמה וההתעלמות מהמלצת הדרג המקצועי, מטה המשפחות הודיע על עצרת הערב (מוצ"ש) בכיכר החטופים בתל אביב.

על פי המארגנים, העצרת תתקיים ללא אמנים - עשרות משפחות חטופים יעלו על הבמה המרכזית, בזו אחר זו, ויזעקו באמצעות רמקולים רבי עוצמה את זעקתן לראש הממשלה וחברי קבינט המלחמה.

במקביל לעצרת, נערכת בשעה זו, הפגנה בלתי חוקית ברחוב קפלן ת"א, סמוך למתחם שרונה. משטרת ישראל נערכה בכוחות גדולים לאבטחה ושמירה על הסדר הציבורי, במסגרת הפגנה מתוכננת.

ההפגנה הערב בתל אביב (צילום: דוברות המשטרה)

קבוצת מפגינים, שאינם נמנים עם משפחות החטופים, החליטו לצאת בצעדה לרחוב קפלן, סמוך למתחם שרונה, והחלו להפר את הסדר, תוך חסימת הכביש לשני הכיוונים והדלקת אבוקות.

בעקבות החסימות והפרות הסדר הוכרז ע"י קצין משטרה כי ההפגנה בלתי חוקית ועליהם לפנות את הכביש, לאור המשך חסימת הציר ומשלא נשמעו להוראות המשטרה .

מהמשטרה נמסר: "אנו רואים בחומרה את הפרות הסדר, הגורמות למשטרה להפנות כוחות שעוסקים במשימות אבטחה ושמירה על בטחון הציבור. נפעל באפס סובלנות כלפי מי שיפר את הסדר ולא ישמע להוראות השוטרים. משטרת ישראל תאפשר לממש את חופש המחאה אולם לא תאפשר הפרות סדר הפוגעות בגוף או פגיעה בחופש התנועה ועשויות לסכן את שלומו של הציבור".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר