סערה בכוס מים

"מעל באמון הציבור": דוגם מים נחשד בהגשת מים רגילים לבדיקה

יחידת ההונאה והסייבר של מחוז מרכז עיכבה היום לחקירה בתום חקירה סמויה, פרשיית הונאה חמורה, במסגרתה עובד קבלן המשמש "כדוגם מים" בחופי רחצה ובמקורות מי שתייה באתרים שונים במרכז הארץ, מעל באמון הציבור ומשרד ממשלתי ומסר דיווחי שקר 

מישאל לוי | כיכר השבת |
כוס מים (צילום: shutterstock)

יחידת ההונאה והסייבר של מחוז מרכז עיכבה היום לחקירה בתום חקירה סמויה, פרשיית הונאה חמורה, במסגרתה עובד קבלן המשמש "כדוגם מים" בחופי רחצה ובמקורות מי שתייה באתרים שונים במרכז הארץ, מעל באמון הציבור ומשרד ממשלתי ומסר דיווחי שקר.

חוקרי יחידת ההונאה והסייבר של מחוז מרכז פתחו לפני מספר חודשים בחקירה סמויה, עם קבלת דיווח בדבר חשד להונאה המבוצעת על ידי עובד חברת קבלן עבור משרד ממשלתי, כאשר במסגרת עבודתו היה אמור להגיע לאתרים שונים, לדגום את המים ולהעבירם לבדיקה, כל זאת למען שמירה על בריאות הציבור.

ראשיתה של הפרשיה, עם קבלת תלונה ע"י נציגי המשרד הממשלתי לאחר שהתעורר חשד כי העובד לא הגיע לאתרים השונים ובמקום זאת הגיש לבדיקה מים רגילים.

כאמור עם הגשת התלונה החלו חוקרי היחידה בחקירה סמויה במסגרתה אספו ממצאים שונים אודות דגימות המים שהגיש החשוד.

היום, עם מעבר לשלב הגלוי, נחקר החשוד, תושב קרני שומרון כבן 40, במשרדי יחידת ההונאה ושוחרר בתנאים מגבילים. בתום חקירה יועברו כלל הממצאים לעיון והחלטת התביעה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר