הפיגוע ליד מעלה אדומים

ראש מועצת אפרת זועם: "התרענו על כך שמחבלים ינצלו את העומסים לפני המחסום"

"רק לפני חודש התרענו על תרחיש של פיגוע בפקק לקראת מחסום וכזה התרחש לצערנו לפני זמן קצר במחסום א-זעיים", אומר הבוקר בזעם ראש מועצת אפרת לאחר הביקור הקשה (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
זירת הפיגוע (צילומסך רשתות חברתיות)

ראש המועצה המקומית אפרת עודד רביבי, אומר הבוקר (חמישי) לאחר פיגוע הירי הקשה ליד מחסום הסמוך למעלה אדומים, כי הוא מתריע זו תקופה ארוכה על הסכנה שיש בעומסי התנועה במחסומים.

לדברי רביבי: "מתווה הפיגוע הבוקר וניצול פקקי התנועה באזור המחסום הוא חלום הבלהות של כל מי שעומד לקראת מחסום המנהרות, על מערכות הבטחון לשנות גישה לאלתר ולייצר מרחב בטוח לתושבים שמבקשים להגיע לירושלים. לצערי לאחר מכתבים, פגישות ואף דיונים בכנסת לא יכולים עתה לומר האחראיים לא ידענו".

לדבריו של רביבי: "מזה זמן רב שאנחנו פונים למשרד לבטחון לאומי, למשרד הבטחון לצה"ל ולמשטרה ומתריעים כי ההתנהלות במחסום המנהרות שמייצרת פקקי ענק היא מתכון למתווה פיגוע כנגד יהודים שיעמדו בפקק. פנינו בתחילה במפגשים שונים, פנינו באמצעות מכתבים, אפילו יזמנו דיון בועדה לבטחון לאומי בכנסת. כל הקריאות עד כה נפלו על אוזניים ערלות לצערי."

לסיום אומר רביבי: "אני דורש מהמערכות לשנות לאלתר גישה ולייצר יכולת לתנועה לזרום, לייצר אבטחה גם לקראת הבידוק ולא פחות חשוב מכך להיות קצת יותר קשובים להערות והארות שלנו כמנהיגי ציבור שכן רק לפני חודש התרענו על תרחיש של פיגוע בפקק לקראת מחסום וכזה התרחש לצערנו לפני זמן קצר במחסום א-זעיים. כל רגע בו המערכות מתמהמהות הוא רגע מסכן חיים"

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר