צפו בתיעוד

הגיע עם רכבו, השליך בקבוק תבערה לעבר בית, נמלט - ונעצר

הגיע עם רכבו, השליך בקבוק תבערה לעבר ביתו של הקורבן עמו מסוכסך ונמלט. פעילות מהירה של השוטרים בירושלים הובילה למעצרו תוך שעות ספורות וכבר במהלך הימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

לפני שבוע וחצי, לפנות בוקר התקבל דיווח במשטרה על בקבוקי תבערה שהושלכו לעבר בית מגורים בכפר עין נקובא הסמוך לירושלים, ולמקום הוזעקו שוטרי תחנת הראל והזיהוי הפלילי במחוז ירושלים.

מחקירת המקרה עלה, כי רכב ובו שני חשודים הגיע בסמיכות למקום, תוך נסיעה לאחור במורד הרחוב, וממנו יצאו כשהם אוחזים בקבוקי תבערה. לאחר שהדליקו אותם, השליכו החשודים את הבקת"בים לעבר בית מגורים ומיד לאחר מכן נמלטו במהירות מהזירה.

פעולות חקירה מהירות של שוטרי תחנת הראל ממרחב ציון, העלו כי מדובר על פי החשד במקרה שנסוב על רקע סכסוך עיסקי בין חשוד (19) תושב היישוב לבין הקורבן שהנו מעסיקו לשעבר.

(צילום: דוברות המשטרה)

בפעילות משותפת של תחנות הראל ושלם ממחוז ירושלים, כבר באותו היום אותר אחד החשודים במעשה ונעצר לחקירה וכמו כן, נתפס רכב שעל פי החשד שימש את החשוד בביצוע מעשיו. בחיפוש שערכו הבלשים בביתו של אותו חשוד, אותרו פרטי לבוש הקושרים אותו למקום ולמעשה.

החשוד שנעצר, הועבר לחקירה בתחנת הראל בחשד לעבירות של שיגור חומר נפיץ, קשירת קשר לפשע, איומים ועוד, ומעצרו הוארך לבקשת המשטרה בבימ"ש לטובת מיצוי פעולות החקירה הנדרשות בעניינו.

אמש (חמישי), הוגשה הצהרת תובע מטעם הפרקליטות על הכוונה להגיש נגדו כבר במהלך הימים הקרובים כתב אישום ומעצרו של החשוד הוארך ב-5 ימים נוספים, עד ליום שני הקרוב.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות נגד עבירות האלימות השונות המהוות סיכון לביטחונו של הציבור, איתורם של מעורבים בעבירות אלו ומיצוי חקירתם והדין עמם בהתאם, למען הגברת תחושת הביטחון של כל אזרח באשר הוא", נמסר מדוברות המשטרה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר