ריגשה את הנוכחים

האחות השכולה זעקה: "חייבים להמשיך עד הסוף!" | צפו

בדברים מעומק ליבה, שריגשו רבים מהקהל סביבה, דיברה הבוקר ורד אנסבכר, אחותו של רס"ן יהודה כהן הי"ד שנפל בקרב גבורה הירואי ברצועה, בוועדת הכספים של הכנסת, וקראה לא לעצור את המלחמה בעזה עד מיגור הרוע ועמידה בכל המטרות (בכנסת)

יאיר טוקר | כיכר השבת |
(צילום: באדיבות ערוץ הכנסת)

ורד אנסבכר מפורום 'הגבורה', אחותו של גיבור ישראל רס"ן יהודה כהן הי"ד, שנפל בקרבות העזים ברצועת עזה, נשאה הבוקר (דני) דברים בוועדת הכספים של הכנסת, וקראה להשלים את המלאכה בעזה ולא לעצור עד מיגור החמאס.

"יהודה היה מ"פ בסיירת גבעתי, הוא נהרג בקרב בעזה שבוע אחרי הכניסה הקרקעית לרצועה, בקרב מאוד קשה", היא סיפרה. "גם במוות שלו הוא ו-2 מהחיילים שלו הצילו את הפלוגה כולה כי היו שם הרבה מחבלים שרצו לפגוע בהם ויהודה עלה לקשר ודיווח איפה נמצאים וכך מנעו אסון גדול יותר".

האחות הוסיפה וסיפרה: "בשבוע שעבר הייתי אצל חמי וחמותי, מנחם אנסבכר, היה מפקד במלחמת יום כיפור, ודיברנו על ההבדל בין מה שהיה אז להיום, על הקונספציות הדומות. היה לו קשר מאוד קרוב ליהודה, קשרי אהבה עזים".

עוד אמרה: "יהודה יצא למלחמה הזו לא כאדם פרטי, אלא עם 50 שנה מאחוריו ועם 80 שנה מאחוריו ואלפי דורות של אנשים שחלמו על הארץ הזו, והיו מוכנים להקריב את הנפש שלהם למען הארץ והיו מוכנים לעשות למען כך הכל.

"אנחנו מפורום של משפחות שכולות, שאומרות: כולנו חווינו שכול קרוב ומנסים להתגבר עליו. זה פצע מדמם וטרי. אבל אנחנו מרגישים שאנחנו הולכים על פי הצוואה של אחי. הוא נכנס עם ראש מורם כדי להשמיד את הרוע הזה.

"אנחנו חייבים להמשיך ללא פשרות עד שנמגר את הרוע הזה, נשיב את החטופים ונשלוט ברצועה. חייבים לעמוד במטרות. יש לנו כוח והעם איתנו. ויש רוח של גבורה שנמצאת בכל החיילים וכולם רוצים לסיים את המלאכה".

היא חתמה: "אנחנו מבקשים פה ממבקשי ההחלטות, שיש לכם היכולת להיות אמיצים ולקבל החלטות קשות, כדי שנוכל להגיד שסיימנו את המלאכה, תמשיכו בה, אנחנו רוצים לחזק אתכם, חייבים להמשיך עד הסוף".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר