בדיון שנערך בוועדה

דוד החטוף ביקש: "צריך להיכנס מיד לרפיח וליצור תנועת מלקחיים"

"כל הדיבורים על 45 חטופים ולחכות אח"כ עוד 45 יום ואז נקבל את שאר החטופים - הם לא דיבורים נכונים", טען הדוד של אחד החטופים במהלך דיון בוועדה בכנסת | צפו (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
שמעון אור בוועדה (צילומסך)

שמעון אור, דודו של אבינתן אור שנחטף לעזה בשמחת תורה, דיבר הבוקר (שני) בוועדה לביקורת המדינה והבהיר: "כשנשחרר מעט חטופים כל השאר ימותו בשבי".

שמעון אור דיבר בועדת לביקורת המדינה על מצבם של החטופים ועל העסקה המתבשלת במהלך דבריו אמר: "כל משא ומתן צריך להיות במצב כזה שהרגל שלנו על הצוואר שלהם, חוץ ממהלך כזה שום דבר לא יקרה כי הם רוצים שניסוג מעזה והם יעבירו מסר למזרח ולצפון הארץ שתמיד כדאי יהיה לחטוף תושבים".

שמעון אור היום בוועדה (צילום: דוברות)

"אנחנו מבקשים", אמר אור בשם המשפחות, "ממדינת ישראל ללחוץ פיזית ומלחמתית. להכנס מייד לרפיח וליצור תנועת מלקחיים שחוסמת את ציר פילדלפי וכך תהיה עסקה שטובה לכולנו שלא תעדיף דם על דם, ויש לנו את אותה מטרה ואנחנו בוכים על אבינתן כל יום ואנחנו לא יודעים מה לעשות ובכל אופן אנחנו רוצים שזה יהיה דרך חיסול החמאס ויחד עם זה נביא את החטופים".

שמעון אור הוסיף: "כל הדיבורים על 45 חטופים ולחכות אח"כ עוד 45 יום ואז נקבל את שאר החטופים. לי ברור בתוך הדם שלי שכאשר אנחנו ניתן להם את 45 ימים ונשחרר מעט מהחטופים, כל השאר ימותו בשבי כי הם לא יתנו אותם והדרישה שלהם תהיה השמדת מדינת ישראל ואנחנו לא יכולים להסכים לזה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר