איים על בכירים ב'טיקטוק'

כתב אישום נגד האזרח שהפיץ ברשתות: "לקחת נשק ולירות בביבי"

"דיקטטורים מזיזים רק עם כדור בראש! לרצוח את הבוגד! ולכול יפי הנפש אל תטרחו להתלונן במשטרה, חקרו אותי בעבר כמה פעמים במשטרה על איומים והכחשתי", כתב הנאשם נגדו הוגש כתב אישום, רק שבוע לאחר פרוץ המלחמה (חדשות)

דוד הכהן | כיכר השבת |
טיקטוק | אילוסטרציה (צילום: שאטרסטוק)

פרקליטות המדינה הגישה לפני זמן קצר (שני) לבית המשפט השלום בבאר שבע, כתב אישום נגד שרון גולן (40) מב"ש בגין עבירות הסתה לטרור, התחזות כאחר במטרה להונות, הטרדה באמצעות מתקן בזק ואיומים.

מכתב האישום שהוגש באמצעות עורכת הדין סתיו גרוסמן ממחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה עולה כי שבוע בלבד לאחר שפרצה המלחמה, פרסם גולן בחשבון הטיקטוק כשהוא מתחזה לאדם אחר, סרטון עם תמונה של ראש הממשלה ועל גביה כתוב: "אני זועק לכל האזרחים שחיים כאן במדינה הזאת לקחת נשק ולירות לביבי נתניהו בראש!".

עוד הוא כתב: "דיקטטורים מזיזים רק עם כדור בראש! לרצוח את הבוגד! ולכול יפי הנפש אל תטרחו להתלונן במשטרה, חקרו אותי בעבר כמה פעמים במשטרה על איומים והכחשתי. אמרתי שהתחזו לי. וכך אעשה שוב אם אדרש לחקירה! כול הטילים על העיר שלי באשדוד הבן אדם צריך למות".

בנוסף, בסוף חודש נובמבר 2023 ולאחר שחברת "טיקטוק" חסמה חשבון טיקטוק נוסף שהיה בשימושו של גולן, שלח גולן הודעות לשני בכירים בחברת "טיקטוק" ולאדם נוסף שמספק שירותים לחברה, וביקש כי יסייעו לו לבטל את חסימת החשבון. כשהשיבו לו שאינם יכולים לסייע לו, התקשר אליהם עשרות רבות של פעמים, גם לאחר שלא נענה או שהתבקש לחדול מכך.

שניים מבין האנשים אותם הטריד, ענו לו באופן חד-פעמי לשיחות, אז גולן איים עליהם כי יגיע לביתם או יגיע לילדיהם. בנוסף, גולן גרם פעמיים לניתוק קו הסלולר של אחד מהם, לאחר שהתקשר לחברת התקשורת שמספקת לו שירותי סלולר, התחזה לו, וטען כי מכשירו נגנב.

יחד עם הגשת כתב-האישום ביקשה הפרקליטות לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בפרקליטות ציינו את החומרה הנשקפת ממעשיו, אשר קרא באופן מפורש לאלימות, ועל רקע אווירה ציבורית מתוחה השוררת במדינת ישראל, וכן על המסוכנות הנשקפת ממנו נוכח איומיו כלפי אנשים אחרים והעובדה כי חלק ממעשיו בוצעו תוך התחזות כאחר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר