קושי להשתלט על האש

שריפה ענקית במפעל פלסטיק בקרית ארבע: התושבים הונחו להישאר בבתים

כוחות כיבוי והצלה מנסים לכבות את הדליקה הענקית שפרצה במפעל הפלסטיק 'רויאל' סמוך לחברון, בעקבות חדירת העשן והפיח גם לקריית ארבע הסמוכה, הונחו התושבים לסגור את חלונות בתיהם, וליצור קשר עם מוקד החירום במקרים בהם דרוש סיוע רפואי כתוצאה משאיפת עשן (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
השריפה במפעל הפלסטיק (צילום: רשתות ערביות)

שריפה גדולה פרצה לפני זמן קצר (שלישי) במפעל הפלסטיק "רויאל" שבחברון אשר סמוך לצומת העוקפים. בעקבותיה, ענני עשן ופיח רב נראו במקום.  צוותי כיבוי אש פלשתיניים פועלים בשעה זו על מנת להשתלט על האש הגוברת, בסיוע כוחות נוספים שהוזעקו מבית לחם. עד כה, לא דווחו על נפגעים כתוצאה מהשריפה.

שריפה במפעל הפלסטיק בחברון (צילום: רשתות ערביות - שימוש לפי סעיף 27א לזכויות יוצרים)

בעקבות הקושי להשתלט על עוצמת האש והתפשטותה של השריפה, הנוחו תושבי קריית ארבע הסמוכה לסגור את התריסים ואת החלונות בבתיהם. כמו כן, בהודעה שהועברה לתושבים נמסר שאם בעקבות שאיפת עשן המצריכה סיוע רפואי, ניתן ליצור קשר עם מוקד 4 בחירום להזמנת מד"א וכיבוי אש, במספר הטלפון 1208 או 02-9969530.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר