בגלל נזק נפשי לבני משפחתו

ראש העיר ניצח את הבחירות והשתלח ביריבו המר "אדריכל מכונת רעל"

ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן אמנם ניצח את הבחירות וזכה לרוב הקולות אך בחר להשתלח בתומכי מתנגדיו באופן בוטה וכתב בקבוצת הווטסאפ השכונתית של רמת אפעל "אנשים ערכיים אמורים לבוז לאדם שפל שכל מה שיש לו למכור זה קמפיין שנאה ופייק" (חדשות)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
ח"כ לשעבר וראש עיר בהווה, כרמל שאמה הכהן (צילום: Photo by Yonatan Sindel/Flash90)

ראש עירית רמת גן כרמל שאמה הכהן, אמנם ניצח באופן מובהק את הבחירות וזכה בכהונה נוספת, אך ככל הנראה מערכת הבחירות המתישה גרמה לו לאבד את האבירות המתבקשת של מנצחים, והוא ניסח הודעות חריפות בקבוצת הוואטסאפ של תושבי שכונת רמת אפעל בעיר.

הרקע להודעות החריפות והחריגות, היא התמיכה של רבים מתושבי השכונה הביעו ביריבו המר של שאמה, ליעד אילני, שכאמור הפסיד לו בבחירות בפער ניכר.

כרמל השתמש בין השאר בביטוי "אדריכל מכונת הרעל" שהפנה כלפי יריבו אילני, וכתב כי "אנשים ערכיים ונאורים אמורים לבוז לאדם שפל עם ניסיון של איש מוקד בוויזה ולוביסט או מאכער בכנסת שכל מה שיש לו למכור זה קמפיין שנאה ופייק".

"לא אקדיש שנייה מעצמי למי שאין לו הכרת הטוב ויש בו רוע צרוף, ששיתף פעולה עם קמפיין השחרה ושנאה עם ארומה גזענית וגרם ליותר מבן משפחה אחד שלי לבכות דם בשבועות האחרונים ולנזקים נפשיים", כתב ראש העיר בקבוצה.

צילום מסך מהקבוצה עם ראש העיר ותושבי רמת אפעל (צילום: מהרשתות החברתיות)

כזכור, לפני חודש וחצי בעיצומה של מערכת הבחירות הסוערת בעיר, שלושה תושבי רמת גן נעצרו בידי משטרת ישראל בחשד לאיומים כלפי ראש העיר כרמל שאמה הכהן.

העצורים הם צעירים בני 17, 21 ו-23. לדברי המשטרה, מיד עם קבלת התלונה נפתחה חקירה, במהלכה נעצרו החשודים. במהלך המעצר נתפס ברכב בו שהו החשודים, אקדח גז וחומרים החשודים כסמים מסוכנים.

תקרית האיומים התרחשה בעת שרה"ע שאמה הכהן שהה ברכבו. לדברי ראש העיר הצעירים שלפו אקדח וכיוונו אותו לעבר ראשו בשל מדיניות ניהול העיר שלו.

כרמל ידוע במגע הישיר והיומיומי שלו עם התושבים והוא נחשב ראש עיר ערני במיוחד לצרכי העיר אך כנראה שהפעם יריביו גרמו לו ולמשפחתו עגמת נפש באופן חריג שכאמור הובילה אותו להתבטא בחריפות שאינה אופיינית.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר