לא ייאמן

לא הוציא רישיון נהיגה מימיו - ונתפס נוהג בפעם השישית

תושב ירושלים שלא הוציא רישיון נהיגה מימיו, נתפס נוהג זאת הפעם השישית ברכב ונעצר על ידי השוטרים בבירה. עם סיום חקירתו, הגישה יחידת תביעות תעבורה ירושלים נגדו כתב אישום בהליך מזורז (בארץ)

דוד הכהן | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

כתב אישום הוגש אמש על ידי יחידת תביעות תעבורה מחוז ירושלים לבית משפט לתעבורה בעיר כנגד נאשם כבן 20, זאת לאחר שנצפה נוהג ונעצר על ידי השוטרים,. מעצרו של הנאשם הוארך בבית המשפט במסגרת דיון בעניינו שכלל את הגשת כתב האישום האמור, עד להחלטה אחרת.

ביום רביעי האחרון בשעות הצהריים, הבחינו שוטרי יחידת השיטור העירוני ירושלים בנאשם נוהג ברכב ברחוב בית יעקב בעיר, ובדיקה ראשונית העלתה כי תוקף רישיון הרכב פקע לפני למעלה משנה. בדיקה מעמיקה יותר שערכו השוטרים לנהג, חשפה את העובדה כי מדובר בנהג שכלל לא הוציא רישיון נהיגה מימיו, עובדה שלא מנעה ממנו כלל לשבת מאחורי ההגה ולסכן בכך את ציבור משתמשי הדרך.

הנאשם הועבר בעקבות כך לחקירה ביחידת התנועה המרכזית של מחוז ירושלים שם התברר כי מדובר בפעם השישית שבה נתפס הנאשם נוהג על אף שלא הוציא רישיון נהיגה כחוק. בסיום חקירתו הוא נכלא ורכבו נגרר מהמקום ונתפס על ידי המשטרה.

עוד במסגרת כתב האישום שהוגש, הואשם הצעיר במעשה נוסף שארע במהלך חודש אוגוסט האחרון, אז ביקשו שוטרי התנועה לבדוק את זהותו עת נהג ברכב במרכז העיר ירושלים. בתגובה לדרישת השוטרים, החל הנאשם במנוסה תוך נהיגה פרועה כשניידת המשטרה דולקת אחריו. הוא ביצע עבירות תעבורה במנוסתו לרבות אי ציות לרמזור אדום שבכיוונו, נטש את הרכב לאחר מכן ונמלט רגלית ובהמשך, נעצר על ידי שוטרי הסיור מתחנת לב הבירה.

בשל מקרים אלו כאמור, הגישה אמש יחידת תביעות תעבורה נגדו כתב אישום בגין עבירות של נהיגה ללא רישיון נהיגה (לא הוציא מעולם), נהיגה ברכב ללא ביטוח, נהיגה פוחזת של רכב, אי ציות לשוטר, אי ציות לרמזור באור אדום והפרעה לשוטר במילוי תפקידו. מעצרו הוארך בבימ"ש עד להחלטה אחרת בעניינו.

קצינת חקירות יחידת התנועה המרכזית במחוז ירושלים, פקד ליאן קמינסקי, ציינה: ״מדובר בנהג צעיר המזלזל בחוק וחוזר פעם אחר פעם על מעשיו בכך שנוהג ברכב מנועי על אף שלא הוציא רישיון נהיגה מימיו. הוא מסכן פעם אחר פעם את ביטחונם ושלומם של ציבור משתמשי הדרך, וראינו כי גם רגע לפני שנתפס, נמלט וניסה לחמוק מידי אנשי אכיפת החוק. מקומו של נאשם זה הוא מאחורי "סורג ובריח". נמשיך לפעול למען בטחונם של ציבור משתמשי הדרך ולהרחקת נהגים מסוכנים מעין אלו מהכביש״.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר