בחרו נכון:

הלכו להצביע וזכו בלוטו

בזה אחר זה הגיעו לבית מפעל הפיס הזוכים בפרס הראשון והשני מההגרלה שנערכה בליל הבחירות לרשויות המקומיות (בארץ)

קפצתי מהתרגשות והערתי את אשתי במשפט: 'יש לנו בית'! (צילום: יח"צ)

בתחילה הגיעה אישה בשנות ה 50 לחייה והיא הזוכה הגדולה ב -30 מיליון ש"ח.

הזוכה הגיעה לבית מפעל הפיס ביום רביעי האחרון, זמן קצר לאחר שגילתה כי חייה השתנו וכי היא הזוכה היחידה בפרס הראשון בהגרלת הלוטו.

הזוכה שמתגוררת באזור המרכז, סיפרה בהתרגשות:

"בכלל לא תכננתי למלא טופס. הגעתי להצביע ביום הבחירות המקומיות וראיתי שיש תור ארוך מאוד. החלטתי לחזור לקלפי מאוחר יותר והלכתי לקניות. בדרך למכולת חלפתי ליד דוכן מפעל הפיס וקניתי טופס של לוטומט. אני רוכשת כרטיס לוטו רק כשיש פרסים גדולים ואז אני קונה כרטיס דאבל לוטו ב- 66 ש"ח.הפעם, באופן לא מוסבר היתה לי הרגשה טובה.

כמו בכל ערב פתחתי ספר תהילים והתפללתי שאזכה. למחרת ההגרלה, שיתפתי את הבת שלי שיש לי הרגשה טובה וביקשתי שתבדוק את התוצאות. היא בדקה באפליקציה ומיד התרגשה נורא. בהתחלה היא חשבה שזכיתי ב 3 מיליון, היא התבלבלה עם האפסים ופתאום הבינה שזה 30 מיליון. מיד התארגנו ונסענו לבית מפעל הפיס. כרגע, דבר הזכייה ידוע רק לי ולבתי ואני לא לא מתכננת לשתף איש. התכניות שלי כרגע הן להכניס ספר תורה על שם ההורים שלי ז"ל.

"עוד שיתפה הזוכה כי עבדה שנים רבות בתחום הרפואי בעבודה פיזית שבעקבותיה נפגעה בריאותה ובשנים האחרונות פרשה.

"אנחנו משפחה ששמחה במה שיש לה ומתנהלים בצניעות.אני מתכננת שמשפחתי תמשיך לחיות בצניעות ונשתמש בכסף באופן מושכל ומדוד. אני לא מרגישה שחסר לנו משהו. אנחנו אנשים פשוטים ששמחים בחלקנו"

אחריה, הגיע הזוכה בפרס השני בסך של 6 מיליון ש"ח מאותה הגרלת דאבל לוטו.

הזוכה בשנות ה 40 לחייו, מאזור המרכז, ניצל יחד עם אשתו את יום הבחירות לקניות וסידורים. לאחר הקניות, עצרו בדוכן של הפיס כשראו את גובה הפרס.

הזוכה סיפר:

"בבוקר שלאחר ההגרלה, סרקתי את הטופס. לא היתה לי הרגשה מיוחדת ולא עברה לי אפילו המחשבה שזכיתי. מייד בתום סריקת הטופס כשהופיע סכום הזכיה קפצתי מהתרגשות והערתי את אשתי במשפט: 'יש לנו בית'!".

את הבחירות האלה הם לא ישכחו לעולם.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר